YESFORLOV - UNLIMITED WARMING LUBRICANT
  • YESFORLOV - UNLIMITED WARMING LUBRICANT

  YESFORLOV - UNLIMITED SOOJENDAV LIBESTI

  YESforLOV

  24,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kirjeldus

  YESFORLOV - UNLIMITED SOOJENDAV LIBESTI

  Kõikehõlmav soojus. Nagu kookon ümber alasti keha. Põletav iha loomalike naudingute vastu. (Intiimsed hetked lõkke ääres..)

  YESforLOV Warming Unisex libesti loob sooja kookoni, mis stimuleerib põletavat kirge ja tõstab seksi aegset erutust. Selle tulemuseks on tõeliselt ülendav, intensiivne ja unustamatu kogemus. See veebaasil libesti on loodud olema õrn sinu naha ja limaskestade vastu. Libesti on erakordselt kauakestev ja ei kleepu.

  INTIIMSELT TULISED HETKED
  YESforLOV Warming Unisex libesti sobib kõikidele armusituatsioonidele. See veebaasil libesti toob ekstra naudingu su magamistuppa, tõstes erutust ja naudingut.

  PÕLETAV IHA
  YESforLOV Warming Unisex libesti sisaldab vanilüüli butüüleetrit. See koostisosa on looduslik, sütitav ja naudingut tõstev. Libesti lisab naudingut ja intensiivust sinu kõige põnevamatele kogemustele. Tõeliselt unustamatu kogemus kirglikele armastajatele, igas poosis, kondoomiga või ilma, seksleludega või ilma.
  YESforLOV Warming Unisex veebaasil libesti ei kleepu ja on kauakestev. Silikoonivaba koostis pakub sulle nii vaginaalse kui anaalseksi puhul naudigut, et saaksid oma fantaasiad ellu viia.

  ÕRN SINU NAHALE
  YESforLOV Warming Unisex libesti on lõhnavaba, õrn nahale ja limaskestale (ISO 10993-5 and ISO 10993-10 standardid) ja sobib kasutamiseks kõikidele. Sobilik seksleludele ja kondoomidele (NF S97-034 standard).

  YESforLOV Warming Unisex libesti on veebaasil libesti, testitud günekoloogilistele standarditele. See on neutraalse PH-ga, hüpoallergeenne ja loodud minimeerima reaktsioone.

  100 ml

  Toote üksikasjad
  YESforLOV

  Eriviited

  Samas kategoorias on veel 5 toodet :