KOKOS - ANGEL 001 MASTURBATOR
  • KOKOS - ANGEL 001 MASTURBATOR
  • KOKOS - ANGEL 001 MASTURBATOR
  • KOKOS - ANGEL 001 MASTURBATOR
  • KOKOS - ANGEL 001 MASTURBATOR
  • KOKOS - ANGEL 001 MASTURBATOR
  • KOKOS - ANGEL 001 MASTURBATOR

  KOKOS - ANGEL 001 MASTURBAATOR

  KOKOS

  55,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  KOKOS - ANGEL 001 MASTURBATOR

  Make your wildest dreams come true with the Angel 1 masturbator from the Kokos collection! This very realistic masturbator is made of soft and flexible material that feels like real skin. The masturbator has a vagina opening with a ribbed and sutured shaft that feels life-like. This ensures optimal stimulation with every thrust. Use some water-based lubricant for extra comfort and smooth penetration.

  – Feels just like a doll.

  – Realistic 3D stimulus

  – Original doll angel.

  – Six-step of strong and multiple compressions

  – The best quality silicon.

  INTERNAL STRUCTURE

  1. Upper comb stimulus : The comb-type stimulus design helps with smooth insertion and brushes the head softly.

  2. Realistic feelings of virgin lips : The comb crease of vagina brings you strong tightening and feelings of real insertion.

  3. Comb + small bumps : The upper part give different and various feelings from the bottom, as it is coupled with comb and small bumps.

  4. G-Spot + Large : The bottom part is coupled with G-spot and large embossing offer even more thrilling experience.

  5. 3D composite structure : A product developed in a unique and multiple realistic structure consists of comb stimulus and small embossing at the top and G-spot and large embossing at the bottom.

  Material: TPR
  Waterproof: Yes
  Phthalate-free: Yes
  Flexible: Yes
  Elastic: Yes
  Colour: Skin colour
  Suitable lubricant: Water Based
  Opening: Vagina
  Internal structure: Nubs and ripples
  Length: 15.00 cm
  Insertion Depth: 13.00 cm
  Minimum diameter: 1.00 cm
  Maximum diameter: 10.00 cm
  Height: 11.00 cm

  Dimensions Packaging: 18.5x18.5x12 cm

  KOKOS ANGEL 1 REALISTIC PUSSY

   KOKOS on täiskasvanute sekslelude tootja, kes on viimase 15 aasta jooksul järginud oma veendumusi ja oma püsivusega hoidnud end kindlalt teiste maailma tootjatega konkurentsis, et vastata pakkumisele ja nõudlusele. KOKOS on Korea esindusbränd, mis on spetsialiseerunud meeste silikoonist masturbaatorite tootmisele. KOKOS'e sekslelud muudab eriliseks kunstipärane ja realistlik disain, funktsioon ja kvaliteet. Toodete funktsionaalsus, välimus ja kvaliteet ongi põhjus, miks kliendid KOKOS'e tooteid eelistavad. KOKOS'e tootjatel on aastate pikkune silikooni valmistamise kogemus, tooteid on väga raske lõhkuda, neil pole tugevat lõhna ja nad on väga vastupidavad.

  Toodete kõrget kvaliteeti näitab ka sisemiste struktuuride rohkus. KOKOS'e sekslelude läbimõeldud sisemised struktuurid lahendavad põhilise probleemi, mis esineb madala kvaliteediga samalaadsetel toodetel - lohakas struktuur, vastupidavuse ja elastsuse puudumine, mis ei võimalda peenist korralikult stimuleerida ja ei paku vajalikku elamust, kaotades nõnda toote põhifunktsiooni. KOKOS masturbaatoritel on valikus mitmesuguseid sisemisi struktuure. Erinevalt teistest tootjatest, on kõikidel KOKOS'e masturbaatortel ka efektne ja realistlik väline disain, mis pakub kliendile silmailu ja rahuldab ta vajadused.

  KOKOS pakub kliendile mitmekülgse sisemise disaini ja värvilise ning artistliku välimusega masturbaatoreid. Kokos annab välja vähe uusi mudeleid võrreldes konkurentidega. See tõestab, et ettevõte on uute toodete turule laskmisele pühendunud ja viimistleb tooted alati täiuseni enne kui need kliendini jõuavad. KOKOS'e püsivus, mis muudab kujutlusvõime reaalsuseks ongi nende juhtiv jõud.

  Toote üksikasjad
  KOKOS

  Eriviited

  Samas kategoorias on veel 5 toodet :