KOKOS - REAL HIP SERIES - CHERRY MASTURBATOR
  • KOKOS - REAL HIP SERIES - CHERRY MASTURBATOR
  • KOKOS - REAL HIP SERIES - CHERRY MASTURBATOR
  • KOKOS - REAL HIP SERIES - CHERRY MASTURBATOR
  • KOKOS - REAL HIP SERIES - CHERRY MASTURBATOR
  • KOKOS - REAL HIP SERIES - CHERRY MASTURBATOR
  • KOKOS - REAL HIP SERIES - CHERRY MASTURBATOR
  • KOKOS - REAL HIP SERIES - CHERRY MASTURBATOR

  KOKOS - CHERRY MASTURBAATOR

  KOKOS

  169,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  KOKOS - REAL HIP SERIES - CHERRY MASTURBAATOR

  Cherry tuharad on alati sinu jaoks valmis! See suur masturbaator on hädavajalik kõikidele meestele, kellel on suured unistused. Tuharad ja vagiina tunduvad väga realistlikud ja masturbaatoril on kaks avaust erineva sisemise struktuuriga. Vagiina ava on pehme ja ribiline, samas kui anus on kitsam ja veidi teise struktuuriga. Aseta Cherry oma voodile, lauale või diivanile, lisa libestit ja naudi imeliselt tõelist stimulatsiooni.

  Materjal: TPR

  Veekindel: Jah

  Ftalaadivaba: Jah

  Paindlik: Jah

  Elastne: Jah

  Värvus: Nahavärv

  Sobiv libesti: Veebaasil

  Avaus: Vagiina ja anus

  Sisemine struktuur: Mummud ja ribid

  Pikkus: 14.00 cm

  Sügavus: 13.00 cm

  Minimaalne diameeter: 1.00 cm

  Maksimaalne diameeter: 10.00 cm

  Kõrgus: 16.00 cm

  KOKOS on täiskasvanute sekslelude tootja, kes on viimase 15 aasta jooksul järginud oma veendumusi ja oma püsivusega hoidnud end kindlalt teiste maailma tootjatega konkurentsis, et vastata pakkumisele ja nõudlusele. KOKOS on Korea esindusbränd, mis on spetsialiseerunud meeste silikoonist masturbaatorite tootmisele. KOKOS'e sekslelud muudab eriliseks kunstipärane ja realistlik disain, funktsioon ja kvaliteet. Toodete funktsionaalsus, välimus ja kvaliteet ongi põhjus, miks kliendid KOKOS'e tooteid eelistavad. KOKOS'e tootjatel on aastate pikkune silikooni valmistamise kogemus, tooteid on väga raske lõhkuda, neil pole tugevat lõhna ja nad on väga vastupidavad.

  Toodete kõrget kvaliteeti näitab ka sisemiste struktuuride rohkus. KOKOS'e sekslelude läbimõeldud sisemised struktuurid lahendavad põhilise probleemi, mis esineb madala kvaliteediga samalaadsetel toodetel - lohakas struktuur, vastupidavuse ja elastsuse puudumine, mis ei võimalda peenist korralikult stimuleerida ja ei paku vajalikku elamust, kaotades nõnda toote põhifunktsiooni. KOKOS masturbaatoritel on valikus mitmesuguseid sisemisi struktuure. Erinevalt teistest tootjatest, on kõikidel KOKOS'e masturbaatortel ka efektne ja realistlik väline disain, mis pakub kliendile silmailu ja rahuldab ta vajadused.

  KOKOS pakub kliendile mitmekülgse sisemise disaini ja värvilise ning artistliku välimusega masturbaatoreid. Kokos annab välja vähe uusi mudeleid võrreldes konkurentidega. See tõestab, et ettevõte on uute toodete turule laskmisele pühendunud ja viimistleb tooted alati täiuseni enne kui need kliendini jõuavad. KOKOS'e püsivus, mis muudab kujutlusvõime reaalsuseks ongi nende juhtiv jõud.

  Toote üksikasjad

  Eriviited