KOKOS - ELEGANCE.004 MASTURBATOR
  • KOKOS - ELEGANCE.004 MASTURBATOR
  • KOKOS - ELEGANCE.004 MASTURBATOR
  • KOKOS - ELEGANCE.004 MASTURBATOR
  • KOKOS - ELEGANCE.004 MASTURBATOR
  • KOKOS - ELEGANCE.004 MASTURBATOR

  KOKOS - ELEGANCE.004 MASTURBAATOR

  KOKOS

  34,95 €
  Kogus
  Läbi müüdud

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  KOKOS - ELEGANCE 4 - KOKOS 100 SERIES MASTURBAATOR

  Kokos kollektsiooni Elegance 4 masturbaator on alati sinu jaoks valmis, kus iganes ja kuidas iganes sa teda vajad. Sellel keskmise suurusega masturbaatoril on realistlik vagiina avaus ja ekstra suured avatud häbememokad. Elegance No. 4 masturbaatoril on kergelt laineline kere ja ribiline tekstuur, kust ei puudu ka G-punkt, et tagada võimalikult realistlik elamus. Elegance masturbaatorit on ka ülimalt mugav peos hoida.

  Hoiatus: Kasuta alati piisavalt veebaasil libestit, et tagada mugav ja nauditav penetratsioon.

  KOKOS - ELEGANCE 4 - KOKOS 100 SEERIAS MASTURBAATOR

  Materjal: TPR

  Veekindel: Jah

  Ftalaadivaba: Jah

  Paindlik: Jah

  Elastne: Jah

  Värvus: Nahavärv

  Sobiv libesti: Veebaasil

  Avaus: Vagiina

  Sisemine struktuur: Ribid

  Pikkus: 16.00 cm

  Sügavus: 14.00 cm

  Minimaalne diameeter: 1.00 cm

  Maksimaalne diameeter: 10.00 cm

  KOKOS on täiskasvanute sekslelude tootja, kes on viimase 15 aasta jooksul järginud oma veendumusi ja oma püsivusega hoidnud end kindlalt teiste maailma tootjatega konkurentsis, et vastata pakkumisele ja nõudlusele. KOKOS on Korea esindusbränd, mis on spetsialiseerunud meeste silikoonist masturbaatorite tootmisele. KOKOS'e sekslelud muudab eriliseks kunstipärane ja realistlik disain, funktsioon ja kvaliteet. Toodete funktsionaalsus, välimus ja kvaliteet ongi põhjus, miks kliendid KOKOS'e tooteid eelistavad. KOKOS'e tootjatel on aastate pikkune silikooni valmistamise kogemus, tooteid on väga raske lõhkuda, neil pole tugevat lõhna ja nad on väga vastupidavad.

  Toodete kõrget kvaliteeti näitab ka sisemiste struktuuride rohkus. KOKOS'e sekslelude läbimõeldud sisemised struktuurid lahendavad põhilise probleemi, mis esineb madala kvaliteediga samalaadsetel toodetel - lohakas struktuur, vastupidavuse ja elastsuse puudumine, mis ei võimalda peenist korralikult stimuleerida ja ei paku vajalikku elamust, kaotades nõnda toote põhifunktsiooni. KOKOS masturbaatoritel on valikus mitmesuguseid sisemisi struktuure. Erinevalt teistest tootjatest, on kõikidel KOKOS'e masturbaatortel ka efektne ja realistlik väline disain, mis pakub kliendile silmailu ja rahuldab ta vajadused.

  KOKOS pakub kliendile mitmekülgse sisemise disaini ja värvilise ning artistliku välimusega masturbaatoreid. Kokos annab välja vähe uusi mudeleid võrreldes konkurentidega. See tõestab, et ettevõte on uute toodete turule laskmisele pühendunud ja viimistleb tooted alati täiuseni enne kui need kliendini jõuavad. KOKOS'e püsivus, mis muudab kujutlusvõime reaalsuseks ongi nende juhtiv jõud.

  Toote üksikasjad
  KOKOS

  Eriviited

  Samas kategoorias on veel 5 toodet :