• Uus
Osta parima hinnaga KOKOS - OLIVIA MASTURBAATOR - MASTURBAATORID
  • Osta parima hinnaga KOKOS - OLIVIA MASTURBAATOR - MASTURBAATORID
  • Osta parima hinnaga KOKOS - OLIVIA MASTURBAATOR - MASTURBAATORID
  • Osta parima hinnaga KOKOS - OLIVIA MASTURBAATOR - MASTURBAATORID
  • Osta parima hinnaga KOKOS - OLIVIA MASTURBAATOR - MASTURBAATORID
  • Osta parima hinnaga KOKOS - OLIVIA MASTURBAATOR - MASTURBAATORID

KOKOS - OLIVIA MASTURBAATOR

M03-003-01

KOKOS

139,95 €
Kogus
Laos olemas (Eros Butiik)

Kliki märksõnadele:
Kirjeldus

KOKOS - OLIVIA MASTURBATOR

Kui sa oled masturbaatorite fänn, siis Olivia masturbaator on midagi, mida sa kindlasti oma kollektsiooni ihaldad! Megamasturbaatoril on kaks avaust, mõlemal on erinev sisemine tekstuur. Pehmel vagiinal on suured ja avatud häbememokad ning isegi G-punkt. Anus on sile ja selle laineline sisu on täidetud stimuleerivate mügarikega.

S-line anaalseks: Esmaklassilised peened jooned, kõrgeilmal tasemel anaal-masturbatsiooni disain, eriline tihedus.

Olivia on ideaalse suurusega.

Sisemine struktuur

G-Punkt: Stimuleeriv struktuur, mis meenutab päriselt erutunud vagiinat.

Ühest otsast kitsam: Disain pakub sügavalt seest vaimustavat rahuldust

Tihe: Viis korda tihedam anus ja vaginaalsed kokkutõmbed!

Peenis ja pea tunnevad isegi veel rohkem erutust.

Materjal: TPR

Ftalaadivaba: Jah

Paindlik: Jah
Elastne: Jah
CE märgis: Jah
Värv: Nahatoon
Sobilik libesti: Veebaasil
Avaus: Anus ja vagiina
Sisemine struktuur: mügarikud
Pikkus: 19.00 cm
Sisemine sügavus: 18.00 cm
Minimaalne diameeter: 1.00 cm
Maksimaalne diameeter: 6.00 cm
Kõrgus 13.00 cm

KOKOS on täiskasvanute sekslelude tootja, kes on viimase 15 aasta jooksul järginud oma veendumusi ja oma püsivusega hoidnud end kindlalt teiste maailma tootjatega konkurentsis, et vastata pakkumisele ja nõudlusele. KOKOS on Korea esindusbränd, mis on spetsialiseerunud meeste silikoonist masturbaatorite tootmisele. KOKOS'e sekslelud muudab eriliseks kunstipärane ja realistlik disain, funktsioon ja kvaliteet. Toodete funktsionaalsus, välimus ja kvaliteet ongi põhjus, miks kliendid KOKOS'e tooteid eelistavad. KOKOS'e tootjatel on aastate pikkune silikooni valmistamise kogemus, tooteid on väga raske lõhkuda, neil pole tugevat lõhna ja nad on väga vastupidavad.

Toodete kõrget kvaliteeti näitab ka sisemiste struktuuride rohkus. KOKOS'e sekslelude läbimõeldud sisemised struktuurid lahendavad põhilise probleemi, mis esineb madala kvaliteediga samalaadsetel toodetel - lohakas struktuur, vastupidavuse ja elastsuse puudumine, mis ei võimalda peenist korralikult stimuleerida ja ei paku vajalikku elamust, kaotades nõnda toote põhifunktsiooni. KOKOS masturbaatoritel on valikus mitmesuguseid sisemisi struktuure. Erinevalt teistest tootjatest, on kõikidel KOKOS'e masturbaatortel ka efektne ja realistlik väline disain, mis pakub kliendile silmailu ja rahuldab ta vajadused.

KOKOS pakub kliendile mitmekülgse sisemise disaini ja värvilise ning artistliku välimusega masturbaatoreid. Kokos annab välja vähe uusi mudeleid võrreldes konkurentidega. See tõestab, et ettevõte on uute toodete turule laskmisele pühendunud ja viimistleb tooted alati täiuseni enne kui need kliendini jõuavad. KOKOS'e püsivus, mis muudab kujutlusvõime reaalsuseks ongi nende juhtiv jõud.

Toote üksikasjad
M03-003-01

Eriviited