SATISFYER - MEN MASTURBATOR HEAT VIBRATION
  • SATISFYER - MEN MASTURBATOR HEAT VIBRATION
  • SATISFYER - MEN MASTURBATOR HEAT VIBRATION

  SATISFYER - HEAT VIBRATION MEN MASTURBATOR

  SATISYFER

  59,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  SATISFYER - MEN MASTURBATOR HEAT VIBRATION - SOOJENEV VIBRAATORIGA MASTURBAATOR

  Elu parim orgasm.

  Innovatiivne soojendusfunktsioon.

  Maskuliinne ja elegantset musta tooni disain teeb sellest masturbaastorist stiilse mängukaaslase tänapäeva mehele. Ideaalse suurusega lelu sobib ideaalselt kätte ja püsib seal ka siis kui asi läheb metsikuks. Tänu laetavale akule pole lelu hea ainult sulle vaid ka keskkonnale. Kui su lelul hakkab energia otsa saama, lae seda komplektis sisalduva USB kaabliga ja sinu orgasmiline ringreis võib otsast peale alata.

  Parem kui soe õunapirukas.

  Satisfyer Men Heat Vibration masturbaatoril on uuenduslik soojendusfunktsioon, mis muudab sinu naudingu hingematvalt realistlikuks. Soojendusfunktsiooni saad reguleerida kolmel tasemel kuni 40 kraadini Celsiuse järgi. Lase pehmel armutunnelil end absoluutselt hulluks ajada! Kui sa suled mõnusas ekstaasis silmad ja lased end lihtsalt naudingute tippu juhatada, unustad silmapilkselt, et tegu on seksleluga! Ei usu? Proovi järgi!

  Unikaalne kooslus vaginaalsest ja oraalsest seksist.

  - Veekindel (IPX7).
  - 70 vibratsiooniprogrammi
  - Soojendusfunktsioon
  - Nahasõbralik silikoon
  - USB-kaabliga laetav

  Otsid mänguasja, mis tundub sama hea kui tõeliselt kuum seks? Sinu otsingud on lõppenud, sest su soovidele on vastatud: nüüd on olemas Satisfyer Men Heat Vibration soojendusfunktsiooniga masturbaator.

  Pehme ja nahasõbralik silikoon on väga elastne, kohandudes kiiresti sinu kehatemperatuuriga ning täiustades põnevat kuid paindumatut ABS plastikut. Optimaalseks kasutamiseks soovitame veebaasil libesteid, mis sobivad ideaalselt Satisfyer Men tootesarja jaoks: saad valida klassikalise, jahutava ja soojendava libesti vahel. Veebaasil libesti kaitseb toote materjali ning hoiab pinna kena ja siledana. Tänu veekindlale disainile (IPX7), saad lelu puhastada leige vee ja pehme seebiga ning põhjalikumaks puhastamiseks soovitame kasutada Satisfyer Men desinfitseerivat spreid.

  Toote üksikasjad

  Eriviited