• −10%
BATHMATE - HYDROMAX9 PENIS PUMP
  • BATHMATE - HYDROMAX9 PENIS PUMP
  • BATHMATE - HYDROMAX9 PENIS PUMP
  • BATHMATE - HYDROMAX9 PENIS PUMP
  • BATHMATE - HYDROMAX9 PENIS PUMP

BATHMATE - HYDROMAX9 PEENISE PUMP

BATHMATE

Vana hind 154,95 €
139,46 € Säästa 10%
Kogus
Läbi müüdud

Kliki märksõnadele:
Kirjeldus

BATHMATE - HYDROMAX9 PEENISE PUMP

Bathmate HydroMax9 on hüdrotehnoloogia tippsaavutus! See on 15% suurem kui Hüdromax 7 ja pakub kõike, mida ka Hüdromax 7 ning enamgi veel.

Hydromax pakub 3 rohekm imemisjõudu kui Bathmate ja seda tänu uuele Bellows Pump süsteemile, mis pakub teile kiiremaid ja paremaid tulemusi.

Bellows süsteem sisaldab uut pehmet tihendit, täielikku tuge pakkuvat mugavusrõngast, mis tekitab peenise ja munandite piirkonnas väiksemat survetunnet ja pakub suuremat mugavust. Rõngas on ka eemaldatav ja lihtsalt puhastatav.

Uus Swivel Bellows funktsioon pakub 360 kraadi täielikku pöörlemist, mis annab teile täieliku visuaalse ülevaate ja kaldenurga muutmise võimaluse optimaalse efektiivsuse tagamiseks vannis või duši all - või ka siis kui kasutad imelist uut Hydromaxi rõngasüsteemi.

Uus Super Flow Latch Valve süsteem võimaldab toodet duši all ühe käega kasutada, mis lisab kasutusmugavust ja muudab selle paigutuse hoopis hõlpsamaks.

Uus mõõtesüsteem pakub sulle senisest paremat visuaalset ülevaadet, lisaks pakub vaakumtoru ülemine ja alumine tekstuur paremat haaret ja kontrolli.

Sisemisi lõõtsasid on suurendatud ja konvoluutide arvu vähendatud, et pakkuda veelgi muljetavaldavamaid tulemusi.

Teie kvaliteedi garantii:
Hydromax valmistatakse Bathmate'i tehases Suurbritannias ning kõik toote osad on valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest. Hydromax pumpasid ja nende osi testitakse põhjalikult Bathmate'i laboris ning neid testitakse rutiinselt kuni 100 000 kasutajatsüklini, mis on võrdne 3 aasta tavalise kasutamisega.

Hydromax ja selle uus disain on ülemaailmselt patenteeritud ning kaitstud disainiregistri ja kaubamärgiga.

Hydromax on tõesti parim hüdropumba süsteem!

Kaal: 434g

Maximum penis girth with comfort ring: 20,3 cm
Maximum penis width with comfort ring: 6,3 cm
Maximum penis length: 27,9 cm
Max. vacuum water: -0.55 bar

Toote üksikasjad
BATHMATE

Eriviited