Bränd:: Tenga

Tenga - Egg Ona Cap Masturbaator

play_circle_filled

Eneserahuldamine on nüüd veelgi nauditavam kui kunagi varem! Revolutsiooniliselt uudne munakujuline EGG masturbaator jaapani firmalt TENGA.Tõmba otsa, venita ja naudi!  Superlahe kingitus! 

Hind 8,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)
Kõik enim müüdud tooted
  • Uus
STUD 100 DELAY TUIMESTAV SPREI MEESTELE 12G|POTENTS
  • STUD 100 DELAY TUIMESTAV SPREI MEESTELE 12G|POTENTS

STUD 100 DELAY TUIMESTAV SPREI MEESTELE 12G

24,95 €
Kogus
Laos olemas (Eros Butiik)

KLIKI TOOTE MÄRKSÕNADELE:
Kirjeldus

STUD 100 DELAY TUIMESTAV SPREI MEESTELE 12G

Stud 100 on tuimestav sprei, mis on loodud selleks, et aidata meestel toime tulla enneaegse ejakulatsiooniga, mis on üks levinumaid seksuaaltervise probleeme meestel. Selle sprei eesmärk on parandada seksuaalset kestvust edasi lükates seemnepurset ja suurendada mõlema partneri rahulolu.

Toimeaine
Stud 100 sisaldab 9,6% lidokaiini, mis on efektiivne paikne tuimestaja, pakkudes kiiret ja tõhusat lahendust. See on mittetoksiline, lõhnatu ja ühildub kondoomidega, muutes selle turvaliseks ja diskreetseks valikuks.


Kuidas Stud 100 töötab
Toimemehhanism põhineb peenise tundlikkuse ajutisel vähendamisel, mis aitab seksuaalvahekorra kestust pikendada. Sprei pealekandmine vähendab närvilõpmete tundlikkust, aidates seeläbi edasi lükata ejakulatsiooni.

Stud 100 kasutamise eelised
Stud 100 kasutamise peamine kasu on ejakulatsiooni edasilükkamine, mis võimaldab pikemat naudingut seksuaalvahekorra ajal. See suurendab enesekindlust ja parandab seksuaalsuhteid, pakkudes mõlemale partnerile suuremat rahulolu.

Stud 100 kasutamine
Kasutamine on lihtne: pihustage 3 kuni 10 korda peenise pea- ja varrepiirkonda umbes 10 minutit enne vahekorda. Oluline on sprei maha pesta pärast vahekorda, et vältida võimalikku ärritust.

Ohutus ja kõrvalmõjud
Kuigi Stud 100 tuimestav sprei on üldiselt turvaline, võivad mõned kasutajad kogeda nahaärritust või allergilisi reaktsioone. Rasedate partnerite puhul on soovitatav sprei kasutamist vältida. Oluline on peale pihustamist oodata vähemalt 10 minutit, et pihustatud vedelik kuivaks täielikult. Kasuta kondoomi, et vältida täielikult võimalik nahaärritus partneril.

Kasutajakogemused
Paljud kasutajad on täheldanud olulist paranemist oma seksuaalelus, tundes end enesekindlamalt ja nautides pikemaid seksuaalkogemusi.

Võrdlused sarnaste toodetega
Võrreldes teiste sarnaste toodetega turul, paistab Stud 100 silma oma efektiivsuse ja klientide rahuloluga. Lisaks selle kõrgele lidokaiini sisaldusele on see ka kondoomisõbralik ja lõhnatu.

Näpunäiteid parimate tulemuste saavutamiseks
Optimaalseks tulemuseks on soovitatav kombineerida sprei kasutamine muude meetoditega nagu vahekorra ajal pauside tegemine ja hingamistehnikad. Lisaks võib aidata regulaarne füüsiline aktiivsus ja tervislik toitumine. Arutage toote kasutamist avameelselt oma partneriga, et tagada mõlemale osapoolele mugav ja nauditav kogemus.

Eetilised kaalutlused
Eetiline lähenemine Stud 100 kasutamisel hõlmab avatud suhtlemist partneriga. On oluline, et mõlemad partnerid oleksid teadlikud ja nõus toote kasutamisega. See tagab, et mõlema partneri kogemus on positiivne ja vastastikku rahuldust pakkuv.

Sagedased küsimused

  1. Kui kaua pärast pihustamist toime avaldub? Stud 100 toime ilmneb tavaliselt 5-10 minuti jooksul pärast pealekandmist, võimaldades spontaanset kasutamist.

  2. Kas Stud 100 mõjutab partnerit? Kui sprei on korrektselt peale kantud ja enne vahekorda maha pestud, ei tohiks see partnerit mõjutada. Siiski on oluline järgida kasutusjuhiseid, et vältida partneri tuimestumist.

  3. Kui tihti tohib Stud 100 kasutada? Stud 100 on mõeldud kasutamiseks vastavalt vajadusele, kuid seda ei tohiks kasutada rohkem kui üks kord päevas. Pikaajalise ja sagedase kasutamise korral on soovitatav konsulteerida arstiga.

  4. Mis juhtub, kui kasutan liiga palju spreid? Liigne kasutamine võib põhjustada liigset tuimust või isegi nahaärritust. On tähtis kasutada minimaalset efektiivset kogust, et vältida kõrvaltoimeid.

  5. Kuidas Stud 100 mõjutab kondoomi kasutamist? Stud 100 on kondoomisõbralik ja ei mõjuta kondoomi tõhusust ega turvalisust. Selle kasutamine koos kondoomiga on turvaline ja soovitatav.

Stud 100 pakub tõhusat ja turvalist lahendust enneaegsele ejakulatsioonile, aidates meestel parandada oma seksuaalelu kvaliteeti ja kestvust. See sprei on tõestanud oma efektiivsust, pakkudes kasutajatele kindlustunnet ja suuremat kontrolli, mis on oluline seksuaalse naudingu ja intiimsuse seisukohast.

Iga 12g Stud 100  sprei pudel sisaldab umbes 120 pihustust.

 


Toote üksikasjad

Eriviited