• −20%
  • Soodus!
Hot Octopuss - Pulse 2 Duo paaride vibraator
  • Hot Octopuss - Pulse 2 Duo paaride vibraator
  • Hot Octopuss - Pulse 2 Duo paaride vibraator
  • Hot Octopuss - Pulse 2 Duo paaride vibraator
  • Hot Octopuss - Pulse 2 Duo paaride vibraator
  • Hot Octopuss - Pulse 2 Duo paaride vibraator
  • Hot Octopuss - Pulse 2 Duo paaride vibraator
  • Hot Octopuss - Pulse 2 Duo paaride vibraator
  • Hot Octopuss - Pulse 2 Duo paaride vibraator

Hot Octopuss - Pulse 3 Duo paaride vibraator

Hot Octopuss

Vana hind 139,00 €
111,20 € Säästa 20%
MUST REEDE
Kogus
saatmine 24h jooksul

Kirjeldus

HOT OCTOPUSS - PULSE III DUO

Mis on PULSE? – aka The Guybrator

Kõigepealt on PULSE mitmeid auhindu võitnud meeste stimulaator, mis kasutab mehe stimuleerimiseks võnkeid. See on PULSE stimulaatori peamine ülesanne, mis eristab seda teistest leludest.

Olles uue põlvkonna meeste sekslelu, on PULSE III DUO ka revolutsiooniline mänguasi paaridele. Äärmiselt mitmekülgne, sasab PULSE III DUOt kasutada masseerijana, või vaimustava käed-vaba eelmängu leluna.

PULSE stimulaatori lisandväärtuseks on see, et mehel ei pea olema erektsiooni, et toodet kasutada. Ühest küljest võimaldab see kasutajal nautida seda kõvaks ajavat tunnet, teisest küljest pakub see imelisi võimalusi meestele, kes kannatavad erektsioonihäirete all. PULSO III DUO pakub partneritele võimaluse jõuda armatsemise naudingutele lähemale kui kunagi varem.

Mis on PULSE III stimulaatoris uut?
- PULSE III on võimalik magnetiliselt laadida
- PULSE III on nüüd 25% võimsam
- PULSE III sisaldab Turbo funktsiooni - vajuta ja hoia all (+) nuppu, et minna koheselt maksimum võimsusele
- PULSE III sisaldab anti-stall andurit, mis annab lisavõimsust PlusPlate'ile kui te seda kõige rohkem vajate
- PULSE III DUO pakub veelgi rohkem võimsust naistele - ja see on puldiga reguleeritav

Saage tuttavaks – PULSE III SOLO & PULSE III DUO
Kuigi PULSE III SOLO on loodud vaid meeste meelelahutuseks, on PULSE III DUO disainitud spetsiaalselt paaridele mõledes. Meeste kogemus on küll mõlema leluga vaimustav, aga PULSE III DUOl on vibreeriv alumine külg, mida naised iseseisvalt puldiga kontrollida saavad. Mõlemad sekslelud on 100% veekindlad ja pakuvad meestele 5 stimulatsioonirežiimi kohandatava intensiivsusega.

PULSE kui meeste mänguasi – PULSE III SOLO & PULSE III DUO
Aastaid meditsiinilisi uuringuid on kindlaks teinud, et kindlas kohas rakendatud vibratsioonid panevad mehe vastu tahtmistki ejakuleerima. PULSE on kasutanud seda teadust võnkuvas PlusPlate tehnoloogias, mis pakub sulle kõige võimsamaid ja unikaalsemaid orgasme, mida sa kunagi kogenud oled.

Meestele mõeldud mänguasjana saab PULSE stimulaatorit kasutada kahel viisil. Esiteks, kui sa kasutad PULSE'i libestiga, muutub see revolutsiooniliseks uue põlvkonna masturbaatoriks. Aga ilma libestita saad sa PULSE'i kasutada staatilise stimulaatorina. Sellisel juhul pakub PlusPlate stimulatsiooni otse frenulumile. See tunne on absoluutselt erinev kõigest mida sa varem oled kogenud: testijad on meile öelnud, et nad on kogenud võimsamaid ja pikaajalisemaid orgasme ning, et see on nagu uuesti masturbeerima õppimine.
Kaks erinevat kogemust mille sa saad, libestiga ja ilma, tähendab, et PULSE on justkui kaks mänguasja ühes.

PULSE kui paaride mänguasi – PULSE III DUO
Tema poolt kantud, mõlema poolt nauditud, PULSE III DUO on revolutsiooniline partnerite sekslelu. Uskumatult seksikas ja intiimne, PULSE III DUO pakub unikaalset käed-vaba kogemust, mis laseb sul täielikult teineteisele keskenduda.

Nautige kõige hämmastavamaid üheaegseid orgasme: PULSE III DUO muudab eelmängu peaürituseks. Lõbus, unikaalne ja vaimustavalt sensuaale, PULSE III DUO oma pehme silikoonist alumise poole ja puldiga, sobib kasutamiseks nii lõdvalt kui kõvana, eelmängu ajal ja isegi vahekorra ajal paljudes poosides.

Mis on PulsePlate Tehnoloogia?
PlusPlate tehnoloogia on patenteeritud süsteem mida PULSE kasutab, et edastada suure amplituudiga võnkeid, mitte väikese amplituudiga vibratsioone.

Meditsiinilised uuringud on välja selgitanud, et spetsiifilisel viisil rakendatavad võnked võivad mehele pakkuda uskumatult sügavaid ja võimsaid orgasme. PULSE kasutab seda teadust läbi PulsePlate tehnoloogia.

Ostsillaatorid on teadusmaailmas tuntud koht; PULSE on see-eest esimene kes toob selle tehnoloogia laiemale meeste sekslelude turule. Erinevalt vibraatoritest, PULSE pakub võimsaid ja suure amplituudilisi laineid otse meeste kõige tundlikumale piirkonnale, frenulumile.

 

KLIENDI TAGASISIDE:

 “Vaao! See on üks imeseade! Ainuke, mis mulle tõesti meeldib ja mõjub.”

Toote üksikasjad
Hot Octopuss

Eriviited