Nexus - Revo 2
  • Nexus - Revo 2

  Nexus - Revo 2 stimulaator

  E23754

  NEXUS

  Värv:
  149,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kirjeldus

  Nexus Revo 2 on uuenduslik meestele mõeldud seksilelu, mis võimaldab läbi eesnäärme masseerimise kasutajal uuele orgasmitasandile jõuda.  Revo 2 on saleda kehaga, vooluvõrgust taaslaetav ja vaieldamatult funktsionaalne eesnäärme stimulaaor. Revo 2 on iseseisvalt liikuv pea, mis kere sees keerleb ning pakub eesnäärmele sügavat ja põhjalikku massaaži. Võimas vibreeriv väline osa lisab uue sensatsioonilise tunde. Nexus Revo 2 on ülim meeste G-punktile mõeldud vibraator ja massaažiseade.

  Revo 2 on vooluvõrgust taaslaetav, iga laadimine tagab vähemalt 4-tunnise mänguaja. Iga leluga on kaasas ainulaadne laadija ja USB kaabel, mille abil saad toodet oma arvutist või sülearvutist laadida.

  6 stimuleerimisrežiimi - 2 pea pöörlemise kiirust – ergonoomilise kujuga keha - 100% silikoonist & ABS plastikust – sosinvaikne mootor – vooluvõrgust taaslaetav – tootega on kaasas USB laadija, hoiustamiskotike ja kasutusjuhend – sobib nii algajatele kui kogenud kasutajatele 

  Eesnäärme stimuleerimine: kerel on suure pöördejõuga mootor, mis kontrollib pea kahte erinevat pöörlemiskiirust. Esimene on aeglane ja ühtlane ning teine on kiire ja intensiivne.  

  6 stimulatsiooni režiimi:
  1. režiim – aeglane pea pöörlemine / ilma vibratsioonita
  2. režiim - aeglane pea pöörlemine / pideva vibratsiooniga
  3. režiim - aeglane pea pöörlemine / pulseeriva vibratsiooniga
  4. režiim - kiire pea pöörlemine / ilma vibratsioonita
  5. režiim - kiire pea pöörlemine / pideva vibratsiooniga
  6. režiim - kiire pea pöörlemine / pulseeriva vibratsiooniga

  Pikkus: 145,5 mm
  Laius: 126,5 mm
  Sisestatava osa pikkus: 100,6 mm
  Varre laius (kõige jämedamast kohast): 31,7 mm

  Toote üksikasjad
  NEXUS
  E23754

  Eriviited

  ean13
  5060274220660