Fifty Shades of Grey - Yours and Mine Vibrating Love Ring
  • Fifty Shades of Grey - Yours and Mine Vibrating Love Ring
  • Fifty Shades of Grey - Yours and Mine Vibrating Love Ring

FSOG - Yours and Mine vibreeriv peenise rõngas

FIFTY SHADES OF GREY

19,95 €
Kogus
Läbi müüdud

Kirjeldus

See silikoonist vibreeriv peeniserõngas  toob sulle ja su partnerile jagatud naudingu ja intensiivse stimulatsiooni. Yours and Mine rõngas pikendab erektsiooni kestvust samal ajal kui sa sensuaalset vibratsiooni naudid.

Veekindel, pehme ja võimas veniv peeniserõngas viib vahekorra täiesti uuele tasandile, see muudab naudingu intensiivsemaks nii sinu kui su partneri jaoks.

Silikoonist rõngas asetub tihedalt mehe peenisel ning muudab erektsiooni tugevamaks ja kauem kestvaks.

Võimsa mootori peal asub kliitori stimulaator. Kiire nupulevajutus elustab rõnga ning ta hakkab intensiivselt ühel kiirusel vibreerima ning tagab täieliku naudingu teile mõlemale.

Iga tõuge stimuleerib kliitorit ja saadab mõnulaineid tema G-punkti ning suurendab naise naudingut. Selle peeniserõnga kandmine tugevdab naise orgasme ja pikendab vahekorra kestvust.

Rõngas on veekindel, sa võid selle vanni või duši alla kaasa võtta ning erootilisi seiklusi nautida. Töötab 2 asendatava G-3A mikronööppatareiga, kaasas on veel 4 patareid. Toode on taaskasutatav, et sa saaksid seda üha uuesti ja uuesti nautida.  

Fifty Shades of Grey on E. L. James’i poolt heaks kiidetud seksilelude kollektsioon. Vali kaunite seksilelude seast, mis on kõik stiilses Fifty Shades satiinkotikeses. Ametlik Fifty Shades of Grey seksilelud – ainus erootiline kingitus triloogia fännidele.

Vibraatori pikkus: 3.2 cm
Diameeter: 1.8 cm - veniv

▪ Materjal: silikoon

Veekindel

Lateksivaba

Ftalaadivaba

▪ Nupust kontrollitav
▪ Üks vibratsioonikiirus
▪ Töötab patareidega (kaasas)
▪ Patarei info: 2 x 3G-A CNB patareid (6 x patareid kaasas)

 

 

Toote üksikasjad

Eriviited