ON - Natural Arousel Balm for Her
  • Osta parim sekspood hind Sensuva ON - Looduslik erutav palsam naistele - EROS APTEEK
  • ON - Natural Arousel Balm for Her

  Sensuva ON - Looduslik erutav palsam naistele

  E23397

  Sensuva

  26,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  Lõpuks ometi, looduslik erutav kreem, mis tõesti töötab! Šokeerivalt võimas…

   

  Tuhanded naised on seda proovinud ning nad kõik ütlesid sama: „Kuidas te seda tegite? See oleks nagu soe vibraator, mis annab edasi peaaegu elektrilise tunde. Et seda meestele kõige lihtsamal ja arusaadavamal viisil seletada, oleks see nii, nagu paneksid nõrga, 9-voldise patarei oma keeleotsale. Ning see on täiesti looduslik?“

   

  Teised naisi erutavad tooted põhinevad mentoolil või vasodilatsioonil (nt. L-arginiin). ON ei kasuta kumbagi, vaid botaanilisi koostisosi, mida on juba sajandeid kasutatud – kuid mitte kunagi sellisel viisil.

   

  See toode tekitab sinu kehal mitmeid erinevaid tundmusi, alustades kohese soojendava efektiga, millele järgneb pulseeriv elektriline vibratsioon. Kõik see tekitab erutust ja niisutab. Selle toote kombineeritud efekt põhjustab kiiremaid, kauem kestvaid ja sagedasemaid  orgasme. Mõned naised on seda kirjeldanud kui kolmanda taseme orgasmi – mida pole veel keegi enne kogenud.

   

  *ON kasutab essentsõlide ja taimede ainulaadset segu, et luua ohutu ja looduslik ennenägematu toode.

  *ON ei sisalda tugevaid säilitusaineid, parabeene, lõhnaineid või tehislikke maitseaineid.

  *Lihtsalt kanna kliitorile. Väldi kokkupuudet kusiteedega.

  *Paari minuti möödudes peaksid soojust tundma, millele järgneb peaaegu elektriline stimulatsioon, mis soodustab loomuliku niisutamist.

   

  Erutu

  ON, looduslik erutav kreem naisele, suurendab orgasmi intensiivsust, kestust ja sagedust.  Loodud selleks, et intiimsust tõsta. ON sisaldab vaid looduslikke botaanilisi essentsõlide segusid ning loob enamike naiste puhul loomuliku seksuaalse erutuse.

   

  ON on ideaalne neile naistele, kes otsivad oma armuellu rohkem põnevust või kes vajavad seksuaalse erutuse puhul natuke abi.

   

  Kandes ONi otse kliitorile, tekib seal „vibratsioon“ ning enamike naiste puhul suureneb tupe niiskus. See erutuse ja kõrgendatud tundlikkuse põnev kombinatsioon viib tugevamate orgasmideni, mis pakuvad sügavat seksuaalset naudingut. See tekitab ka tugevamaid ja kauem kestvaid orgasme.

   

  Ian Kerneri, Ph.D., tunnustatud seksi terapeudi ja raamatu „She Comes First: The Thinking Mans Guide to Pleasuring a Woman“ („Tema tuleb esimesena: Mõtleva mehe käsiraamat naise rahuldamiseks“), sõnul kaebavad paljud naised, et üks orgasm pole piisav, et kogunenud seksuaalset pinget leevendada. ON on tuhandetel naistel aidanud tugevamaid, kauem kestvaid orgasme saada. Mõned naised kirjeldasid, kuidas nad said „kolmanda taseme“ orgasme, mida nad enne ONi kasutamist kogenud polnud.

  ON kasutab ainult parimaid koostisosi ja essentsõlisid erinevatest maailma paikadest. ON kasutab samu taimi, mida on juba sajandeid kasutatud – kuid mitte kunagi sellisel viisil! Kui seda toodet naise kliitorile kanda, loob essentsõlide segu loomuliku erutuse.

   

  ON’i võib kasutada ükskõik kus – kas üksi või partneriga. Kõige sagedamini kasutatakse ON’i magamistoas, kuid mõned naised eelistavad seda hoida väikese diskreetse pulgakese kujul nende töölaua sahtlis või käekotis, et nad saaksid seda ükskõik kus ja millal kasutada. Koosolekul? Miks mitte! Liiklusummikus? Pole probleemi! Kinos? Igal juhul! ON aitab naisel suurepäraselt orgasmini jõuda või siis panna teda lihtsalt saladuslikult naeratama. See on ka täiesti söödav ja ei sega mingis vormis eelmängu.

   

  Ühine ON’i revolutsiooniga juba täna ja unusta statistika… 65% naistest ei ole oma seksuaaleluga rahul… 43% naistel esineb seksides kaebusi… ainult 25% naistest saavad alati partneriga seksides orgasmi. Kui sa soovid oma libiido üle suuremat kontrolli ja seksuaalset rahuldatust, siis hakka kohe ON’i kasutama. Võta oma seksuaalsus omaks vaatamata eale. Lase ON’il end uutele orgasmitasanditeni viia.

   

  ON’i puudutav teadus

  Naise keha ja vaimu tugeva seose tõttu on stress intiimsuse suurim tapja. Et täielikult seksuaalselt erutuda, peab naine lõõgastuma. Enesekindlus oma seksuaalsuse üle võib aidata naisel lõõgastuda ja eelmängu nautida, lastes samal ajal intiimsusel partnerite vahel loomulikult tekkida.

   

  ON, looduslik erutav kreem naistele, tugevdab keha ja hinge vahelist sidet läbi genitaalide. Kui naise keha ja mõistus ei ole ühel lainel, võivad tal erutavad signaalid, mida ta keha edastab, märkamatuks jääda. ON tekitab mõnusa võbina ja õrna soojuse. Kujutle, et hoiad oma kliitori vastas väikest vibraatorit, mis soojendab ja erutab sind. Nii tunnevad enamik naisi, kes ON’i kasutavad. ON ühendab keha ja hinge, et saaksid nautida enneolematut seksuaalset kogemust.

    

  Teised sarnased tooted põhinevad vasodilaatoritel, näiteks L-arginiinil ja niatsiinil või stimuleerivatel koostisosadel nagu mentool ja piparmündi- või apelsiniõli, mis võivad tundlikku nahka ärritada. ON kasutab ainult looduslikke taimseid koostisosi, mida on sajandeid kasutatud – kuid mitte kunagi sellisel viisil.

   

  Keemia ilma kemikaalideta

  -Looduslikud, õli baasil, taimsed retseptid

  -Ei sisalda L-arginiini, mentooli ega tsitrust

  -Ei sisalda kangeid säilitusaineid, parabeene, lõhnaineid või tehislikke maitseaineid

  -Hakkab momentaalselt mõjuma ja kestab kuni 45 minutit

  -Meeldiva lõhna ja hea maitsega

  -Meditsiiniliselt testitud

   

  Ülevaade

  -2 grammi (multidoos)

  -Kandes peale hommikul, ei suuda sa õhtut ära oodata

  -Mentoolivaba

  -Looduslikest koostisosadest

  -Ei sisalda tehislikke kangeid säilitusaineid, värv- ega lõhnaineid

  -Toodetud USAs

   

  Koostisosad

  Essentsõlide segu: magusa mandli õli, Cinnamomum Cassia, looduslik tokoferool (E-vitamiin), kvarts, rosmariini õli ekstrakt, looduslikud maitseained

   

  Soovituslik kasutamine

  Kanna kliitorile. Oota vähemalt kaks minutit, et toode oma täisefekti saavutaks, mis kestab kuni 45 minutit.

   

  Ettevaatust

  Ära kasuta ON’i tupepõletiku või raseduse korral, imetades või last eostada üritades. Ära kasuta ON’i lateksist kondoomidega. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  Toote üksikasjad
  E23397

  Eriviited