Osta parim sekspood hind Je Joue Ami treeningkuulide komplekt - NAISTE KUULID
  • Osta parim sekspood hind Je Joue Ami treeningkuulide komplekt - NAISTE KUULID
  • Osta parim sekspood hind Je Joue Ami treeningkuulide komplekt - NAISTE KUULID
  • Osta parim sekspood hind Je Joue Ami treeningkuulide komplekt - NAISTE KUULID
  • Osta parim sekspood hind Je Joue Ami treeningkuulide komplekt - NAISTE KUULID
  • Osta parim sekspood hind Je Joue Ami treeningkuulide komplekt - NAISTE KUULID

  Je Joue Ami treeningkuulide komplekt

  E24501

  JE JOUE

  Värv:
  59,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus
  Meeldiv, lihtne, kasulik – tugevdab vaagnalihaseid. Tänu Amile tupekuulidele muutuvad
  orgasmid tugevamaks ja kasvab tundlikкus. Neid nimetatakse veel Kegeli pallideks.
   
  Vaagnalihaste tugevus muudab seksuaalelu ja tervise paremaks:
  • treenitud tugevad tupelihased võimaldavad saavutada erksamaid naudinguid nii
  naistel kui meestel. Naised saavutavad kiiremini orgasmi. Mehed tunnevad absoluutselt teisi tundeid seksi ajal, kuna tugevad vaagnalihased saavad peenist kinni hoida ja ergutada seda seksi ajal.
  • Paljudel naistel on mingil hetkel oma elus kogemus teatud uriinipidamatusega. Tugevamad vaagnalihased tagavad kuseteede kontrolli.
  • Kegeli kuulid aitavad väga hästi valmistada ette vaagnalihaseid sünnituseks ja peale sünnitust lihaste elastsuse ja tundlikkuse kiireks taastumiseks, mis on seksuaalelus oluline.
  • Iga naine võib puutuda kokku sellise probleemiga, nagu tupekuivus, eriti menopausi ajal. Vaagnalihaste tugevdamine parandab tupe loomulikku niiskumist ja leevendab füsioloogilisi muutusi menopausi ajal.
  Progressiivne kolmeastmeline komplekt koosneb pehmetest ja siledatest vaagnapallidest. Ami lubab treenida vaagnalihaseid sobivas tempos sõltumata vanusest ja füüsilisest seisundist.
  Ami 1
  Suur, pehme ja kerge pall (soovitatav algajatele)
  Läbimõõt: 2,9 cm
  Pikkus koos paelaga: 14,7 cm
  Pikkus ilma paelata: 7 cm
  Ami 2
  Keskmise suurusega kahekordne pall, sama pehme ja natuke raskem esimesest. Ami 2 on järgmine samm, kui soovite suuremat koormust.
  Läbimõõt: 3,4 cm
  Pikkus koos paelaga: 16 cm
  Pikkus ilma paelata: 8 cm
  Ami 3
  Väiksem, raskem kahekordne pall - see on kõige kaasaegsem Ami ja on mõeldud kogenud kasutajatele.
  Läbimõõt: 3,9 cm
  Pikkus koos paelaga: 11,5 cm
  Pikkus ilma paelata: 3,6 cm 
  Lihtne kasutada ja väga mugav, võite proovida kanda Amit algselt kodus ja hiljem, kui olete harjunud, võite soovi korral kandmise aega pikendada. Kegeli pallid on tõesti imelised mänguasjad. Valmista ennast juba nüüd ette pikaks elueaks, nautides head seksi ja tervist.
  Ära unusta libestit! Soovitame kasutada mänguasjadega vee baasil libestit, et saada täielikult siidine kogemus.
   

  Kegel - harjutused võimsamaks orgasmiks

  Kegeli harjutused

   Kui oled oma vaagnapõhjalihased üles leidnud, siis tühjenda põis ning võta sisse istuv või seisev positsioon. Oluline on, et oleksid mõnusalt lõdvestunud. Nüüd pingulda kindlalt oma vaagnapõhjalihaseid. Tee seda korduvate intervallidega 5 sekundit korraga, 4 või 5 korda reas. Harjuta, kuni suudad muskleid 10 sekundit korraga kinni hoida, ning seejärel lõdvestu 10 sekundit.

  Ära samaaegselt painuta alakeha lihaseid, reisi ega kannikaid! Et saada maksimumi, keskendu ainult oma vaagnapõhjalihastele. Proovi mitte hinge kinni hoida. Lihtsalt lõdvestu, hinga kergelt ning keskendu lihastele oma vagiina ja pärasoole ümber. Hea lõdvestus lihastele on köhatamine.

  Las Kegeli harjutused saavad osakeseks su igapäevast. Tee neid kõikjal - ummikus istudes, Samantha eeskujul kohvikus istudes, telefoniga rääkides või kassajärjekorras. Mida kauem treenid, seda kergemaks harjutused lähevad. 

  Edasijõudnud võivad proovida ka järgmist: loe kiiresti 10- või 20-ni, tõmmates kokku ning seejärel lõdvestudes vaagnapõhjalihaseid iga kord, kui jõuad viimase numbrini. Või aeglusta tehnikat, aeglaselt kokku tõmmates ja vabastades lihaseid. Samal ajal kui lihaseid kokku tõmbad, kujuta endale ette lifti ning igal korrusel pingulda lihaseid aina enam, kuni jõuad viimase, neljanda korruseni. Hoia lihaseid veidi pingul ning seejärel sõida liftiga alla tagasi ja igal korrusel lõdvesta lihaseid aina enam. Korda seda 10 korda.

   Vaagnapõhjalihaste harjutused

   *Lama selili, jalad põlvest kõverdatud ja koos. Hinga sisse. Välja hingates tõsta tuharad aeglaselt üles, samal ajal pingutades vaagnalihaseid. Hinga sisse ja lõdvestu. Korda harjutust 5–10 korda.

  *Seisa sirgelt, jalg üle teise, kannad maas. Hinga sisse. Välja hingates tõmba vaagnapõhi sissepoole, pinguta tuharalihaseid ja tõmba sisse kõhu alumine osa. Pigista reied kokku ja jätka surumist mõne sekundi jooksul. Hinga sisse ja lõdvestu. Korda harjutust 5–10 korda.

  Toote üksikasjad
  JE JOUE
  E24501

  Eriviited

  ean13
  5060170971840