LA GEMMES - YONI MUNADE KOMPLEKT BLACK OBSEDIAN (L-M-S)
  • LA GEMMES - YONI EGG SET BLACK OBSEDIAN (L-M-S)
  • LA GEMMES - YONI EGG SET BLACK OBSEDIAN (L-M-S)
  • LA GEMMES - YONI EGG SET BLACK OBSEDIAN (L-M-S)
  • LA GEMMES - YONI MUNADE KOMPLEKT BLACK OBSEDIAN (L-M-S)

  LA GEMMES - YONI MUNADE KOMPLEKT BLACK OBSEDIAN (L-M-S)

  LA GEMMES

  59,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  LA GEMMES - YONI MUNADE KOMPLEKT MUST OBSIDIAAN (L-M-S)

  Parandage oma seksuaalelu, tugevdage oma vaagnapõhjalihaseid, (taas)ühendage end oma naiseliku energiaga, leevendage tüütuid naiste ebamugavusi nagu PMS-i sümptomid või põiepidamatus, 100% naturaalsete yoni munadega.

  Vaagnapõhjalihaste tugevdamine aitab sul ennetada paljusid tüütuid sümptome nagu põiepidamatus, menstruaalprobleemid ja madal libiido. Meie yoni-munade abil tugevdad oma vaagnapõhjalihaseid ja koged samalaegselt vääriskivide tervendavat ja spirituaalset mõju, mis ühendab sind iseenda naiselikkusega.

  Vääriskivid on tuntud oma tervendavate energeetiliste omaduste poolest ja igal kivil on oma energia, mis viib sind rohkem iseendaga kontakti. Kõik kivid on 100% looduslikud ja ei sisalda kemikaale, silikoone või BPA-d. Need on kingitused emakeselt maalt ning käsitööna valmistatud, mistõttu on igal kivi ainulaadne oma kuju, suuruse ja värvi poolest, ning väikesed "puudused" ongi need, mis muudavad selle kivi täiuslikuks. Olge kristalli hoiustamisel ettevaatlik, kukkudes see puruneb.

  Mis on yoni muna?
  Yoni muna on valmistatud 100% vääriskivist ning see on kanamuna suurune. Muna kantakse tupes. Muna kandmine tugevdab su vaagnapõhjalihaseid ja suurendab vereringet alakõhus.

  Tugev vaagnapõhi pakub nauditavamat vahekorda ja intensiivsemaid orgasme. Vääriskivide energeetiline efekt võib vabastada sind emotsionaalsest pingest ja blokeeringutest. Muna kasutamine aitab teil saada kontakti oma naiselikkuse ja iseenda energiaga.

  Kasud
  La Gemmes yoni munade kasutamine aitab teil saavutada:
  - Intensiivsemaid orgasme
  - tugevdatud vaagnapõhjalihaseid
  - vähenenud PMS-i sümptomeid ja krampe
  - vähenenud põiepidamatust
  - tihedamaid sidemeid sinu enda yoni-ga
  - suurenenud tundlikkust vahekorra ajal
  - uuenenud kontakti oma enda naiselikkusega
  - paranenud enesekindlust ja heaolu
  - enda seksuaalsuse avastamist

  Yoni muna valimine
  Sa võid muna valida lähtudes oma intuitsioonist - milline vääriskivi sulle kõige rohkem meeldib - või vastavalt kivi ravivõimetele. Igal vääriskivil on oma spirituaalne ja energeetiline mõju. Kui hakkate yoni munaga harjutama, soovitatakse emakat rahustava mõju tõttu sageli alustada just Jade-munaga.

  Milline suurus on sulle parim?
  Meil on sinu jaoks kolmes suuruses mune: S, M ja L. Suurused sentimeetrites võivad veidi erineda kuna iga toode on käsitsi valmistatud kuid saate lähtuda etteantud mõõtmetest. Mida väiksem on muna, seda raskem on teda enda sees tunda ja hoida. Kui sa alles alustad nende kasutamist, vali kõige suurem muna.

  Suurus L on umbes 5 x 3.5 cm
  - Selle suurusega on hea alustada
  - Naistele, kes on sünnitanud
  - Naistele, kellel on põiepidamatus
  - Naistele, kellel on raskusi orgasmini jõudmisega

  Suurus M on umbes 4 x 3 cm
  - Naistele, kellel ei ole põiepidamatust
  - Naistele, kes jõuavad kergelt orgasmini

  Suurus S on umbes 3 x 2.5 cm
  - Sobib kogenud kasutajale, kes on harjunud keskmise suurusega

  Kuna kristallid on looduslikud tooted mida töödeldakse käsitsi, on iga kivi unikaalne ning selle suurus ja värvus võib varieeruda. Kristallidel on oma olemuse tõttu väikesed erisused. Ole kristalli hoiustamisel ettevaatlik, see võib kukkudes puruneda.

  On normaalne, et vääriskivile tekivad aja jooksul praod või see puruneb, sest kivi neelab energiat. Hoolitse kivi eest ja kontrolli alati enne kasutamist, kas see on terve.

  Must obsidiaan
  Obsidiaanil on võimsad puhastavad omadused ja see võib negatiivset energiat eemaldada nii sinult kui sind ümbritsevalt. Samuti võib see neutraliseerida häirivaid vibratsioone. Obsidiaan eemaldab blokeeringud, hirmud ja ennast piiravad mõtted. Kuna vabanemise ajal võivad samuti tekkida tugevad emotsioonid, ei ole see kivi soovitatav väga tundlikele inimestele. Tugevate puhastusomaduste tõttu on oluline seda kivi regulaarselt puhastada (soovitavalt pärast iga kasutuskorda). Kristallil on maandav efekt ja see võib pakkuda leevendust krampidele.
  Maandav, sügavpuhastav, detokseeriv, vaimu valgustav.

  Toote täpsustused:
  - Suurus L on umbes 5 x 3.5 cm
  - Suurus M on umbes 4 x 3 cm
  - Suurus S on umbes 3 x 2.5 cm
  - Materjal: 100% must obsidiaan
  - 100% looduslik toode
  - Käsitsi valmistatud
  - Ei sisalda kemikaale, silikoone ega plastikut
  - Ei vaja patareisid

  Toote üksikasjad

  Eriviited