ADRIEN LASTIC - SYMPHONY WAND KOGUKEHA MASSEERIJA
  • ADRIEN LASTIC - SYMPHONY WAND KOGUKEHA MASSEERIJA

  ADRIEN LASTIC - SYMPHONY WAND KOGUKEHA MASSEERIJA

  Adrien Lastic

  Avasta see innovatiivne massaaži sau ja andu naudingute sümfooniale!

  50,95 €
  Kogus
  Saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  ADRIEN LASTIC - SYMPHONY WAND KOGUKEHA MASSEERIJA

  Kauni läikega ULTRA võimas kogukeha masseerija, mis täidab kõik sinu hedonistlikud soovid!

  Läbimõeldud disain ühendab endas vaikset ja võimast kehamassaaži ja multifunktsionaalse seadmena, aimab sinu soove ja vajadusi. Ergonoomiline disain ja lihtsasti vahetatavad vibratsioonirežiimid muudavad Adrien Lastic Symphony Wand´i ideaalseks abivahendiks lihasvalude leevendamisel, kuid põnevaimad hetked mööduvad ehk siiski avastades selle mitmekülgse toote sensuaalsemaid ja intiimsemaid külgi.. Libista massaažisaua tugev pea aeglaselt mööda enda pead ja kaela allapoole, üle õlgade, siis, hoides kurvilisest pikemat sorti käepidemest, libista seda mini-massaažisaua mööda selgroogu allapoole, et saavutada maksimaalne lihaste lõdvestus. Kui oled kehamassaažiga mõneks ajaks lõpetanud, libista pehme tekstuuriga roosa pea oma kõige tundlikemate piirkondade suunas ja lõpeta epilise erootilise massaažiga! Siidjas silikoon-kate lisab igale puudutusele luksuslikku satiinjat efekti, mis tuleb kõige paremini välja, kombineerides seda rikkaliku veebaasil libestiga. 

  Ülimalt kehasõbralik  ja lateksivaba velvetilik tekstuur sobib ka neile, kes on rohkem materjali-tundlikud. Sileda ja ümara tipuga, saad jõuda ülima kliimaksini, kuni paindlik ning käänuline kael koos roteeruva palliga, teevad koostööd, et pakkuda hämmastavat stimulatsiooni. Lase end võluda ja hellitada  3 erineva vibratsioonikiiruse ning 10 erineva pulsatsiooni-režiimi poolt; seinast-seina rütmid pakuvad nii energilist pulsseerimist, kui rahulikke pikki "akorde". 

  Iga klikk pakub sulle uut rütmikombinatsiooni. 3 rahuldustpakkuvat kiirust, millega täpselt kontrollida sinu valitud rütmide intensiivsust, et saaksid alustada vaikselt ja hellalt, lõpetades rütmilises kaoses, mille kulminatsioon jätab sind mõnust õhku ahmima! 

  Adrien Lastic Symphony vibraator paneb sind häälekalt kaasa elama, kuni tegeleb ükshaaval sinu pingepunktidega ja ulatub ka kõige privaatsematesse mõnupiirkondadesse. Valides erinevate rütmikombinatsioonide vahel ning reguleerides intensiivsust just nii detailselt, kui soovid, madalamatel sagedustel "oktaave võttes" ning kelmikalt kiirete rütmidega ekstaasini välja. 

  Mugavalt kontrollitav, diskreetne ning pisemat sorti vibraator, loob mõnulaineid kus iganes tarvis, endast häälekalt teada andmata! Läikiv ja kumer käepide hoiab massaažiaparaati kindlalt käes, et sinu erootilised kõrghetked oleksid vaid nupulevajutuse kaugusel!

   

  Silmapaistvad detailid: 

  - Kaasaskantav & eronoomilise disainiga kogukeha wand masseerija 

  - Võimas ja paindlik silikoonist pea

  - Taaslaetav

   

  Üldised detailid: 

  - Super-pehme silikoon/ UVG

  - Pritsmekindel

  - Pikkus 21 cm

  - Kehasõbralikud materjalid

  - Diameeter: 3,7 cm

  - Ei sisalda ftalaate!

  - Ergonoomiline

  - Disainitud ja arendatud Euroopas

   

  Mootori detailid: 

  - 1 võimas mootor

  - Intuitiivsed kontrollid

  - 10 vibratsiooni režiimi

  - USB´ga taaslaetav

  - Integreeritud ion

  - Liitium-aku

  - Sosinvaikne

  Toote üksikasjad
  Adrien Lastic

  Eriviited

  Samas kategoorias on veel 5 toodet :