Mystim - Electric Eric e-stim vibraator
  • Mystim - Electric Eric e-stim vibraator
  • Mystim - Electric Eric e-stim vibraator
  • Mystim - Electric eric e-stim vibrator

  Mystim - Electric Eric e-stim vibraator

  Mystim

  119,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kirjeldus

  Esimene omasuguste seas: „Electric Eric“ on enneolematu, kuna e-stim vibraatorid on esimesed ja ainukesed lelud, mis lasevad sul nautida üheaegselt nii vibratsiooni kui ka elektrilist stimulatsiooni – need ei vaja selleks isegi närvistimulaatori komplekti. Ei ole kaableid ega muid seadmeid – “Electric Eric & co“ vibreerib, pulseerib ja kõditab sind täielikult ise.

  Vibratsioon
  „Electric Eric“-ul on kaks vibratsiooni mootorit: üks otsas ja üks keres. Sellel on 8 erinevat programmi ja 5 erinevat intensiivsuse taset, mis töötavad koos.

  E-stim
  Kõik E-stim-i 5 elektrilist stimulatsiooni programmi on selleks, et kogeksid põnevaid uusi tundeid. Selle liigub läbi kogu vibraatori keha, et stimulatsioon oleks võimalikult mõnus ja laialivalguv.

  Vaagnapõhja lihaste treening
  „Electric Eric“-ul on ka treeningprogramm, mis tugevdab vaagnapõhja lihaseid. Neid treenides suureneb võimalus saada orgasme.

  Neid kolme funktsiooni saab kontrollida käepidemes olevate nuppudega. Saad valida kas tahad e-stimi ja vibratsioone koos või ainult ühte neist.

  „Electric Eric“ on täielikult veekindel ja on tehtud meditsiinilise kraadiga plaatina silikoonist. See on väga hügieeniline ja seda on kerge puhastada vee ning seebiga. Sellel on sisseehitatud taaslaetav aku, mida saab laadida „Mystim“-i magneetilise USB-laadijaga, mis on tellimisel kaasas.

  Kestvus on 3 tundi minimaalselt, ka täisvõimsusel kasutades.

  Suurus: 27 cm x 3,8 cm

  Toote üksikasjad
  Mystim

  Eriviited