Mystim - Sizzling Simon E-Stim Vibraator must
  • Mystim - Sizzling Simon E-Stim Vibraator must
  • Mystim - Sizzling Simon E-Stim Vibraator must

  Mystim - Sizzling Simon E-Stim Vibraator must

  Mystim

  119,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kirjeldus

  Mystim - Sizzling Simon E-Stim Vibraator must

  Esimene omasuguste seas: „Sizzling Simon“ on enneolematu, kuna e-stim vibraatorid on esimesed ja ainukesed lelud, mis lasevad sul nautida üheaegselt nii vibratsiooni kui ka elektrilist stimulatsiooni – need ei vaja selleks isegi närvistimulaatori komplekti. Ei ole kaableid ega muid seadmeid – „Sizzling Simon & co“ vibreerib, pulseerib ja kõditab sind täielikult ise.

  Vibratsioon
  „Sizzling Simon“-il on kaks vibratsiooni mootorit: üks otsas ja üks keres. Sellel on 8 erinevat programmi ja 5 erinevat intensiivsuse taset, mis töötavad koos.

  E-stim
  Kõik E-stim-i 5 elektrilist stimulatsiooni programmi on selleks, et kogeksid põnevaid uusi tundeid. Selle liigub läbi kogu vibraatori keha, et stimulatsioon oleks võimalikult mõnus ja laialivalguv.

  Vaagnapõhja lihaste treening
  „Sizzling Simon“-il on ka treeningprogramm, mis tugevdab vaagnapõhja lihaseid. Neid treenides suureneb võimalus saada orgasme.

  Neid kolme funktsiooni saab kontrollida käepidemes olevate nuppudega. Saad valida kas tahad e-stimi ja vibratsioone koos või ainult ühte neist.

  „Sizzling Simon“ on täielikult veekindel ja on tehtud meditsiinilise kraadiga plaatina silikoonist. See on väga hügieeniline ja seda on kerge puhastada vee ning seebiga. Sellel on sisseehitatud taaslaetav aku, mida saab laadida „Mystim“-i magneetilise USB-laadijaga, mis on tellimisel kaasas.

  Kestvus on 3 tundi minimaalselt, ka täisvõimsusel kasutades.

  Suurus: 27 cm x 4 cm

  Toote üksikasjad
  Mystim

  Eriviited