MYSTIM - TICKLING TRUMAN ESTIM VIBRATOR
  • MYSTIM - TICKLING TRUMAN ESTIM VIBRATOR
  • MYSTIM - TICKLING TRUMAN E-STIM VIBRAATOR
  • MYSTIM - TICKLING TRUMAN E-STIM VIBRAATOR
  • MYSTIM - TICKLING TRUMAN ESTIM VIBRATOR

  MYSTIM - TICKLING TRUMAN E-STIM VIBRAATOR

  Mystim

  119,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kirjeldus

  MYSTIM - TICKLING TRUMAN ESTIM VIBRATOR BLACK

  Esimene selline toode maailmas: Tickling Truman on pretsedentitu, sest nende E-Stim vibraatorid on esimesed ja ainsad seksmänguasjad, mis ühendavad vibratsiooni ja elektrilise stimulatsiooni korraga ja nad ei vaja selleks isegi närvistimulaatori komplekti selle jaoks. Pole kaableid ega lisaseadmeid - Tickling Truman vibraatorid särtsuvad, kõdistavad, vibreerivad ja pulseerivad täiesti iseseisvalt!

  Vibratsioon
  Trumanil pole mitte üks, vaid koguni kaks vibreerivat mootorit : üks tipus ja teine keres. 8 erineva programmi ja 5 erineva intensiivsusega, kui need kaks töötavad koos, siis nad kutsuvad kenasti esile erakordse ekstaasi.

  E-Stim
  Igal E-Stim vibraatoril on 5 erinevat elektrilise stimulatsiooni programmi, mis toob sulle kiheleva uue tunde, kus sa saad valida veel 10 erineva tugevuse vahel. Trumani elektrilised lained jooksevad kere kogupikkuses, et muuta stimulatsioon nii mahedaks ja laiaks kui võimalik

  Vaagnapõhjalihaste treening
  Kuna 8 vibratsiooni programmi ja 5 e-stim variantsiooni pole veel piisav on Tickling Trumanil lisaks pakkuda veel treeningprogramme sinu vaagnalihaste jaoks - mis suurendab naiste võimalust saada vaimustavaid orgasme.

  Need kolm erinevat funktsiooni on kergelt kontrollitavad nuppude abil. Sa saad valida, kas soovid e-stimulatsiooni ja vibratsiooni koos või ainult ühte neist.

  Tickling Truman on täielikult veekindel ja on valmistatud meditsiinilisest plaatinum silikoonist. See ei tee toodet ainult väga hügieeniliseks, vaid muudab ka puhastamise seebi ja veega väga lihtsaks. Tootel on sisseehitatud pikaealine lithium-ion aku mis on laetav Mystim magnet laadijaga (USB). Laadija on pakendis kaasas. Isegi kui sul on e-stimulatsioon ja vibratsiooni programmid kõrgel levelil, siis täiesti laetuna peab Truman siiski vastu lausa 3 tundi enne kui ta jõud hakkab kaduma!

  Suurus: 27 cm x 4,3 cm

  Toote üksikasjad
  Mystim

  Eriviited