LOVE & DESIRE FOR HER - PHEROMONES WITH PERFUME 100 ML
  • LOVE & DESIRE FOR HER - PHEROMONES WITH PERFUME 100 ML
  • LOVE & DESIRE FOR HER - PHEROMONES WITH PERFUME 100 ML
  • LOVE & DESIRE FOR HER - PHEROMONES WITH PERFUME 100 ML

  LOVE&DESIRE NAISTELE - PARFÜÜMIGA FEROMOONID 100 ML

  34,95 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kirjeldus

  LOVE&DESIRE FOR HER - PARFÜÜMIGA FEROMOONID 100 ML

  Feromoonid ja feromoonidega rikastatud parfüümid töötavad loomulikult ning nähtamatult. Love & Desire on äärmiselt naiselik, seksikas ja võluv lõhn. Feromoonid ise ei lõhna ja sa ei tunne neid. Enam ei pea sa teisi parfüüme kasutama kui valid feromoonidega rikastatud parfüümi.

  See on seksikas, puuvilja ja lillehõnguline aroom otsustavatele, iseseisvatele naistele, kes teavad, mida nad tahavad ega karda seda võtta. See on ülimalt naiselik: sensuaalne, tugev, kuum ja mässumeelne. See provotseerib ja lummab, põhjustades meeste peas tõelise segaduse. Love & Desire parfüüm sisaldab selliseid aromaatseid koostisosi nagu: mustsõstar, pirn, Itaalia klementiin, apelsin, ingverilill, hibiski seemned, freesia, Kalifornia seedripuu ja vanill.

  Kuidas Love & Desire feromoonid sind aitavad:

  Feromoonide toimemehhanism

  Feromoonid on inimestevaheline loomulik suhtluskanal, mis tähendab, et need töötavad kõigil. Kui soovid vabalt uusi tutvusi leida ja ikkagi iseendaks jääda, usalda loomulikke, tõestatud viise - feromoone. Vahel tuleb meil kõigil enesekindlusest puudu, kui asi puudutab meeste-naiste suhteid. Vahepeal tunneme ennast vähem atraktiivsena, mis võib meid mõjutada niiväga, et me ei suuda selle inimesega rääkida, kellest me huvitatud olema. Mitte ainult nähtav atraktiivsus ei mõjuta meie väljanägemist vaid ka sisemine "miski".

  Love & Desire – originaalne, väga efektiivne segu neljast feromoonist

  Enamik müügil olevatest feromoonidest baseerub ühel ühendil - androsteool ja androstenoon. Love & Desire feromoonid on ainsad, mis sisaldavad kahte olulist koostisosa: androsterooni ja androstatidienooni. See segu garanteerib maksimaalse mõju.

  Androsteroon
  Kõigist koostisosadest kõige naiselikum. Tõstab domineerivust kuid ei mõjuta agressiooni, mis tagab turvalise õhkkonna. Looduslikult esineb rahulikul alfa tüüpi emasel.

  Androstadienoon
  "Armastuse feromoon" mis mõjutab meeste vaimu muutmist. Mitmed uuringud selle feromooni kohta, viitavad tõsiasjale, et androstienoon mõjutab meeste meeletegevust äärmiselt suurel määral - seda näitab julguse suurenemine, äratundmine, positiivse meeleolu paranemine.


  Kopuliinid
  Kuulub naiste feromoonide rühma. Tõstab meeste tähelepanu, mis teeb sellest populaarse naiste feromooni. Astrid Jutte näitas, et kopuliin tõstab meeste testosterooni taset vähemalt 150%. Kopuliini efekt mõjutab oluliselt meeste nägemust naistest. Kopuliin tekitab kiiresti põnevust, tänu millele jääb füüsiline atraktiivsus tahaplaanile.

  Estratetraenol
  Tõeline naise feromoon. Estratetraenol on isegi suurtes kogustes lõhnatu. Hoolimata lõhna puudumisest aktiveerib see inimese aju konkreetsel viisil. Eriline tundlikkus selle feromooni suhtes näib olevat domineerivatel meestel. Ka väike annus mõjutab meeolu ja stimuleerib seksuaalselt.

  Toote üksikasjad

  Eriviited