KOKOS - HERA BIG HIP MASTURBATOR
  • KOKOS - HERA BIG HIP MASTURBATOR
  • KOKOS - HERA BIG HIP MASTURBATOR
  • KOKOS - HERA BIG HIP MASTURBATOR
  • KOKOS - HERA BIG HIP MASTURBATOR
  • KOKOS - HERA BIG HIP MASTURBATOR
  • KOKOS - HERA BIG HIP MASTURBATOR
  • KOKOS - HERA BIG HIP MASTURBATOR

  KOKOS - HERA BIG HIP REALISTLIK MASTURBAATOR

  KOKOS

  249,00 €
  Kogus
  saatmine 24h jooksul

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  KOKOS - HERA BIG HIP MASTURBAATOR

  Hera Big Hip masturbaator on elusuuruses realistlik masturbaator. Sellel mänguasjal on väga realistlikud vagiina ja anus, et pakkuda sulle lõputult naudingut. Pehmed ja ümarad kannikad on alati sinu jaoks valmis. Tänu laiale ja lamedale põhjale võid sa asetada Hera oma voodisse, diivanile või köögilauale. Hera on valmistatud pehmest ja paindlikust materjalist, mis on su nahal nii mõnus. Vagiinal on eriline sisemine struktuur, kust ei puudu ka G-punkt. Anus on ribilise tekstuuriga ja tundub penetratsiooni ajal ehtne.

  SISEMINE STRUKTUUR

  SISESTAMISE VÕIMSUS: Ava on umbes 1cm läbimõõduga, mis tähendab, et sa pead sisenemiseks pingutama. Avaus on väiksem kui reaalne naise vagiina. Võimas stimulatsioon algusest peale!

  2. G-PUNKT, JUMALA KINGITUS: Ainult umbes 35% naistest on G-punkt (jumala kingitus), see asub 3-5 cm sügavusel tupes ja tundub nagu väike mügarik.

  Kui sa oma sõrma vagiinase paned, saad sa seda mügarikku puudutada, see muutub stimuleerimisel kõvemaks.

  EROGEENNE PUNKT: Imeline seksuaalne nauding emaka ja vagiina kokkupuutepunktis.

  See stimuleerib otseselt su peenisepead ja kahekordistab naudingut.

  Materjal: TPR

  Veekindel: Jah

  Ftalaadivaba: Jah

  Paindlik: Jah

  Elastne: Jah

  Värvus: Nahavärv

  Sobiv libesti: Veebaasil

  Avaus: Vagiina ja anus

  Sisemine struktuur: Ribid ja mummud

  Pikkus: 34.00 cm

  Sügavus: 20.00 cm

  Minimaalne diameeter: 1.00 cm

  Maksimaalne diameeter: 10.00 cm

  Kõrgus: 14.00 cm

  KOKOS HERA BIG HIP REALISTIC MASTURBATOR 

  KOKOS on täiskasvanute sekslelude tootja, kes on viimase 15 aasta jooksul järginud oma veendumusi ja oma püsivusega hoidnud end kindlalt teiste maailma tootjatega konkurentsis, et vastata pakkumisele ja nõudlusele. KOKOS on Korea esindusbränd, mis on spetsialiseerunud meeste silikoonist masturbaatorite tootmisele. KOKOS'e sekslelud muudab eriliseks kunstipärane ja realistlik disain, funktsioon ja kvaliteet. Toodete funktsionaalsus, välimus ja kvaliteet ongi põhjus, miks kliendid KOKOS'e tooteid eelistavad. KOKOS'e tootjatel on aastate pikkune silikooni valmistamise kogemus, tooteid on väga raske lõhkuda, neil pole tugevat lõhna ja nad on väga vastupidavad.

  Toodete kõrget kvaliteeti näitab ka sisemiste struktuuride rohkus. KOKOS'e sekslelude läbimõeldud sisemised struktuurid lahendavad põhilise probleemi, mis esineb madala kvaliteediga samalaadsetel toodetel - lohakas struktuur, vastupidavuse ja elastsuse puudumine, mis ei võimalda peenist korralikult stimuleerida ja ei paku vajalikku elamust, kaotades nõnda toote põhifunktsiooni. KOKOS masturbaatoritel on valikus mitmesuguseid sisemisi struktuure. Erinevalt teistest tootjatest, on kõikidel KOKOS'e masturbaatortel ka efektne ja realistlik väline disain, mis pakub kliendile silmailu ja rahuldab ta vajadused.

  KOKOS pakub kliendile mitmekülgse sisemise disaini ja värvilise ning artistliku välimusega masturbaatoreid. Kokos annab välja vähe uusi mudeleid võrreldes konkurentidega. See tõestab, et ettevõte on uute toodete turule laskmisele pühendunud ja viimistleb tooted alati täiuseni enne kui need kliendini jõuavad. KOKOS'e püsivus, mis muudab kujutlusvõime reaalsuseks ongi nende juhtiv jõud.

  Toote üksikasjad

  Eriviited