Viimased postitused

 • INTIIMSED LIBESTID OSA 1
  INTIIMSED LIBESTID OSA 1

  Milline on parim intiimne libesti? Milline libesti sobib seksleludega? Milline libesti lõhub kondoome? Millise libesti kasutamine on tervislik? Need ja paljud teised küsimused kõlavad Eros Butiigi seinte vahel piisavalt tihti, et otsustasime sellest väga elulisest teemast oluliselt põhjalikuma ülevaate anda!

  Loe edasi
 • SINU INTIIMTERVIS JA TŠS! - BEPPY TAMPOONID
  SINU INTIIMTERVIS JA TŠS! - BEPPY TAMPOONID

  Kuidas valida intiimpesuvahendeid, intiimhügieenitarbeid ja päevade ajal valu leevendada? Kas toksilise šoki sündroom on ohtlik ja kuidas seda vältida? Eros Butiik soovitab: mugavad nöörivabad Beppy tampoonid!

  Loe edasi
 • SEKSLELUDE FAKTD JA MÜÜDID
  SEKSLELUDE FAKTD JA MÜÜDID

  Sekslelude, seksmänguasjade, erootikatoodete, vibraatorite, masturbaatorite kasutamise ja vajaduse faktid ning müüdid.

  Loe edasi
 • ANAALLELUD: Kellele? Millal? Miks? Millised?
  ANAALLELUD: Kellele? Millal? Miks? Millised?

  Kõik anaalleludest. Kuidas kasutada anaalmänguasju. Anaalmänguasjade tüübid. Tags: anaalseks, anaalsed seksmänguasjad, anaalseksi lelud, anaaltapid, anaalpunnid, anaaldildod, tunnel anaaltapid, anaalvibraatorid, eesnäärme stimulaatorid, anaalne stimulatsioon, eesnäärme stimulatsioon, anaalne erutus

  Loe edasi
 • EESNÄÄRME MASSAAŽ
  EESNÄÄRME MASSAAŽ

  Kuidas eesnäärme massaažiga alustada? Miks eesnäärmemassaaž kasulik on? Eros Butiik õpetab, kuidas valida eesnäärme massaažiseadet ning ennetada eesnäärme põletikku ja eesnäärme vähki. Kõik mehed saavad kogeda võimsaid eesnäärme orgasme, parandada erektsiooni ja vältida enneaegset seemnepurset. Alusta eesnäärme stimulatsiooniga juba täna ja väldi meeste hulgas enim levinud vähivormi - eesnäärmevähki.

  Loe edasi
 • MIS ASI ON PEGGING? PARIMAD STRAP-ON RAKMED JA DILDOD
  MIS ASI ON PEGGING? PARIMAD STRAP-ON RAKMED JA DILDOD

  PEGGING - Kellele see sobib ja kuidas seda teha? STRAP-ON rakmed ja parimad silikoonist dildod sinna juurde

  Loe edasi
 • EESNÄÄRME STIMULAATOR - SEKSLELU, MIDA IGA MEES PEAKS PROOVIMA
  EESNÄÄRME STIMULAATOR - SEKSLELU, MIDA IGA MEES PEAKS PROOVIMA

  Eros Butiigis on suur valik eesnäärme stimulaatoreid ja vibraatoreid. Kuidas prostata masserijaid valida ja kasutada? Eesnäärme orgasm? Parimad meeste vibraatorid? Loe artiklit ja saad teada.

  Loe edasi
 • Sõna "DILDO" põnev ajalugu
  Sõna "DILDO" põnev ajalugu

  Dildo on naljakas sõna, kas pole? Ütle seda endale kõva häälega; “dildo”. Näed? Naljakas. Nüüd ütle seda uuesti, aga Šoti aktsendiga. Avalikus kohas? Ütle seda uuesti, aga seekord tee seda eriti kõva häälega. Loodetavasti on see ikka naljakas. Aga kui sa oled siin, et lugeda sõna "dildo" ajalugu ja arvestades, et sa klikkasid sellele artiklile, siis hüppame ajamasinasse ja hakkame seda koos uurima!

  Loe edasi
 • KUUS KINDLAT VIISI KUIDAS SEKSIKS ÕIGET TUJU LUUA
  KUUS KINDLAT VIISI KUIDAS SEKSIKS ÕIGET TUJU LUUA

  Taaselusta oma suhte esimeste päevade tunded; mäletad seda möödunud aega, mil te võisite terve päeva kahekesi voodis veeta? On mitmeid viise, kuidas seda tunnet tagasi saada ning järgides meie käepäraseid nõuandeid, olete õige pea mõlemad uuesti armatsemise tujus.

  Loe edasi
 • Müüdid ja faktid orgasmide kohta
  Müüdid ja faktid orgasmide kohta

  Igal aastal tõuseb uuringute arv, kus tõestatakse, et seks ja orgasmid on füüsilisel, emotsionaalsel, psühholoogilisel ja isegi sotsiaalsel tasandil sulle head. Tänapäeval pole saladus, et seks on suurepärane kaloripõletaja ning orgasmid teevad su tervisega imesid. Kuid kui tegemist on orgasmide põhjaliku uurimisega, on kerge fakte ja müüte segi ajada. Seetõttu aitamegi sul oma orgasme paremini tundma õppida ning toome välja 10 müüti ja fakti orgasmide kohta.

  Loe edasi
 • 200 orgasmi aastas parema tervise saavutamiseks – Kuid kes arvet peab?
  200 orgasmi aastas parema tervise saavutamiseks – Kuid kes arvet peab?

  Orgasm päevas hoiab sind tervena? Retsept naudingu jaoks? Selle artikli pealkirju oli väga lihtne välja mõelda, kui me lugesime Duke'i Ülikooli uurimustööd, mis tõestas, et tervisliku seksuaalelu ja kuni kuus aastat oma tegelikust vanusest nooremana väljanägemise ja enesetunde vahel on selge vastastikune seos. Selle uurimustöö peamõte on see, et füsioloogiline nooruseallikas on kättesaadav kõigile, kes aastas vähemalt 200 korda orgasmi saavad. Lõpuks ometi teadus, mida me toetame.

  Loe edasi
 • SEKSJUTUD MAAILMAKLASSIKAST, MIS MUUTSID MAAILMA!
  SEKSJUTUD MAAILMAKLASSIKAST, MIS MUUTSID MAAILMA!

  Seksjutud - erootilised teosed, mis on muutnud maailma arusaama seksist: The Kama Sutra, Marquis de Sade, Fanny Hill, Lady Chatterley’s Lover, The Story of O.

  Loe edasi
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)
Blog navigation

Viimased postitused