• INTIIMSED LIBESTID OSA 1
  INTIIMSED LIBESTID OSA 1

  Milline on parim intiimne libesti? Milline libesti sobib seksleludega? Milline libesti lõhub kondoome? Millise libesti kasutamine on tervislik? Need ja paljud teised küsimused kõlavad Eros Butiigi seinte vahel piisavalt tihti, et otsustasime sellest väga elulisest teemast oluliselt põhjalikuma ülevaate anda!

  Read more
 • SINU INTIIMTERVIS JA TŠS! - BEPPY TAMPOONID
  SINU INTIIMTERVIS JA TŠS! - BEPPY TAMPOONID

  Kuidas valida intiimpesuvahendeid, intiimhügieenitarbeid ja päevade ajal valu leevendada? Kas toksilise šoki sündroom on ohtlik ja kuidas seda vältida? Eros Butiik soovitab: mugavad nöörivabad Beppy tampoonid!

  Read more
 • Sekslelude faktid ja müüdid
  Sekslelude faktid ja müüdid

  Sekslelude, seksmänguasjade, erootikatoodete, vibraatorite, masturbaatorite kasutamise ja vajaduse faktid ning müüdid.

  Read more
 • ANAALLELUD: Kellele? Millal? Miks? Millised?
  ANAALLELUD: Kellele? Millal? Miks? Millised?

  Kõik anaalleludest. Kuidas kasutada anaalmänguasju. Anaalmänguasjade tüübid. Tags: anaalseks, anaalsed seksmänguasjad, anaalseksi lelud, anaaltapid, anaalpunnid, anaaldildod, tunnel anaaltapid, anaalvibraatorid, eesnäärme stimulaatorid, anaalne stimulatsioon, eesnäärme stimulatsioon, anaalne erutus, butt plugs, anal toys, anal sex, anal plugs, fetish plugs, glass plugs, geisha plugs

  Read more
 • EESNÄÄRME MASSAAŽ
  EESNÄÄRME MASSAAŽ

  Kuidas eesnäärme massaažiga alustada? Miks eesnäärmemassaaž kasulik on? Eros Butiik õpetab, kuidas valida eesnäärme massaažiseadet ning ennetada eesnäärme põletikku ja eesnäärme vähki. Kõik mehed saavad kogeda võimsaid eesnäärme orgasme, parandada erektsiooni ja vältida enneaegset seemnepurset. Alusta eesnäärme stimulatsiooniga juba täna ja väldi meeste hulgas enim levinud vähivormi - eesnäärmevähki.

  Read more
 • MIS ASI ON PEGGING? PARIMAD STRAP-ON RAKMED JA DILDOD
  MIS ASI ON PEGGING? PARIMAD STRAP-ON RAKMED JA DILDOD

  PEGGING - Kellele see sobib ja kuidas seda teha? STRAP-ON rakmed ja parimad silikoonist dildod sinna juurde

  Read more
 • EESNÄÄRME STIMULAATOR - SEKSLELU, MIDA IGA MEES PEAKS PROOVIMA
  EESNÄÄRME STIMULAATOR - SEKSLELU, MIDA IGA MEES PEAKS PROOVIMA

  Eros Butiigis on suur valik eesnäärme stimulaatoreid ja vibraatoreid. Kuidas prostata masserijaid valida ja kasutada? Eesnäärme orgasm? Parimad meeste vibraatorid? Loe artiklit ja saad teada.

  Read more
 • Sõna "DILDO" põnev ajalugu
  Sõna "DILDO" põnev ajalugu

  Dildo on naljakas sõna, kas pole? Ütle seda endale kõva häälega; “dildo”. Näed? Naljakas.Nüüd ütle seda uuesti, aga Šoti aktsendiga. Avalikus kohas? Ütle seda uuesti, aga seekord tee seda eriti kõva häälega.Loodetavasti on see ikka naljakas. Aga kui sa oled siin, et lugeda sõna "dildo" ajalugu ja arvestades, et sa klikkasid sellele artiklile, siis hüppame ajamasinasse ja hakkame seda koos uurima!

  Read more
 • 6 KINDLAT VIISI KUIDAS ÕIGET TUJU LUUA
  6 KINDLAT VIISI KUIDAS ÕIGET TUJU LUUA

  SEX andamp; SUHTED: 6 KINDLAT VIISI KUIDAS ÕIGET TUJU LUUA

  Read more
 • 10 müüti ja fakti orgasmide kohta
  10 müüti ja fakti orgasmide kohta

  Igal aastal tõuseb uuringute arv, kus tõestatakse, et seks ja orgasmid on füüsilisel, emotsionaalsel, psühholoogilisel ja isegi sotsiaalsel tasandil sulle head. Tänapäeval pole saladus, et seks on suurepärane kaloripõletaja ning orgasmid teevad su tervisega imesid. Kuid kui tegemist on orgasmide põhjaliku uurimisega, on kerge fakte ja müüte segi ajada. Seetõttu aitamegi sul oma orgasme paremini tundma õppida ning toome välja 10 müüti ja fakti orgasmide kohta.

  Read more
 • 200 orgasmi aastas parema tervise saavutamiseks – Kuid kes arvet peab?
  200 orgasmi aastas parema tervise saavutamiseks – Kuid kes arvet peab?

  Orgasm päevas hoiab sind tervena? Retsept naudingu jaoks? Selle artikli pealkirju oli väga lihtne välja mõelda, kui me lugesime Duke'i Ülikooli uurimustööd, mis tõestas, et tervisliku seksuaalelu ja kuni kuus aastat oma tegelikust vanusest nooremana väljanägemise ja enesetunde vahel on selge vastastikune seos. Selle uurimustöö peamõte on see, et füsioloogiline nooruseallikas on kättesaadav kõigile, kes aastas vähemalt 200 korda orgasmi saavad. Lõpuks ometi teadus, mida me toetame.

  Read more
 • SEKSJUTUD, MIS MUUTSID MAAILMA!
  SEKSJUTUD, MIS MUUTSID MAAILMA!

  Seksjutud - erootilised teosed, mis on muutnud maailma arusaama seksist: The Kama Sutra, Marquis de Sade, Fanny Hill, Lady Chatterley’s Lover, The Story of O.

  Read more
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)
Blog navigation

Latest posts