Сортировать по:
 • HEA SUHE - HEA SEKS
  HEA SUHE - HEA SEKS

  KAS HEAS JA TUGEVAS SUHTES ON AUTOMAATSELT KA KIRGLIK VOODIELU? 

  Read more
 • VAAGNAPÕHJALIHASTE TREENIMINE
  VAAGNAPÕHJALIHASTE TREENIMINE

  Vaagnapõhjalihased on arvatavasti elutähtsaimad lihased, mida on nii lihtne muu trenni kõrval unustada. Ometi on vaagnapõhjalihased lausa trampliinilik struktuur meie vaagna alumises osas. Kuidas tupelihaseid treenida kasutades kegel treeningkuule?

  Read more
 • BDSM KOOLITUS ALGAJATELE
  BDSM KOOLITUS ALGAJATELE

  Kas BDSM sobib sinu ellu ja kuidas BDSM´iga alustada? Eros Butiik tutvustab sulle BDSM praktikate ajalugu ning terminoloogiat ja jagab praktilisi näpunäiteid, kuidas BDSM´iga oma suhet ja seksuaalelu rikastada. Milliseid BDSM aksessuaare valida? Väike BDSM koolitus algajatele, aitab sinul ja armastatul turvaliselt tutvuda sidumise, rollimängude, täiskasvanutemänguasjade ja-kostüümide põneva maailmaga.

  Read more
 • 200 orgasmi aastas parema tervise saavutamiseks – Kuid kes arvet peab?
  200 orgasmi aastas parema tervise saavutamiseks – Kuid kes arvet peab?

  Orgasm päevas hoiab sind tervena? Retsept naudingu jaoks? Selle artikli pealkirju oli väga lihtne välja mõelda, kui me lugesime Duke'i Ülikooli uurimustööd, mis tõestas, et tervisliku seksuaalelu ja kuni kuus aastat oma tegelikust vanusest nooremana väljanägemise ja enesetunde vahel on selge vastastikune seos. Selle uurimustöö peamõte on see, et füsioloogiline nooruseallikas on kättesaadav kõigile, kes aastas vähemalt 200 korda orgasmi saavad. Lõpuks ometi teadus, mida me toetame.

  Read more
 • 6 KINDLAT VIISI KUIDAS ÕIGET TUJU LUUA
  6 KINDLAT VIISI KUIDAS ÕIGET TUJU LUUA

  SEX andamp; SUHTED: 6 KINDLAT VIISI KUIDAS ÕIGET TUJU LUUA

  Read more
 • 10 müüti ja fakti orgasmide kohta
  10 müüti ja fakti orgasmide kohta

  Igal aastal tõuseb uuringute arv, kus tõestatakse, et seks ja orgasmid on füüsilisel, emotsionaalsel, psühholoogilisel ja isegi sotsiaalsel tasandil sulle head. Tänapäeval pole saladus, et seks on suurepärane kaloripõletaja ning orgasmid teevad su tervisega imesid. Kuid kui tegemist on orgasmide põhjaliku uurimisega, on kerge fakte ja müüte segi ajada. Seetõttu aitamegi sul oma orgasme paremini tundma õppida ning toome välja 10 müüti ja fakti orgasmide kohta.

  Read more
 • SEKSJUTUD, MIS MUUTSID MAAILMA!
  SEKSJUTUD, MIS MUUTSID MAAILMA!

  Seksjutud - erootilised teosed, mis on muutnud maailma arusaama seksist: The Kama Sutra, Marquis de Sade, Fanny Hill, Lady Chatterley’s Lover, The Story of O.

  Read more
 • SEKSLELUD VÕIVAD PARANDADA SINU VOODIRÕÕME!
  SEKSLELUD VÕIVAD PARANDADA SINU VOODIRÕÕME!

  Kas Sina tead miks võiks läbi astuda sekspoest ja tuua enda voodisse mõni seksmänguasi? Kuidas võib vibraatori või mõne teise sekslelu kasutamine teie intiimelu paremaks muuta?

  Read more
 • Sõna "DILDO" põnev ajalugu
  Sõna "DILDO" põnev ajalugu

  Dildo on naljakas sõna, kas pole? Ütle seda endale kõva häälega; “dildo”. Näed? Naljakas.Nüüd ütle seda uuesti, aga Šoti aktsendiga. Avalikus kohas? Ütle seda uuesti, aga seekord tee seda eriti kõva häälega.Loodetavasti on see ikka naljakas. Aga kui sa oled siin, et lugeda sõna "dildo" ajalugu ja arvestades, et sa klikkasid sellele artiklile, siis hüppame ajamasinasse ja hakkame seda koos uurima!

  Read more
 • EESNÄÄRME STIMULAATOR - SEKSLELU, MIDA IGA MEES PEAKS PROOVIMA
  EESNÄÄRME STIMULAATOR - SEKSLELU, MIDA IGA MEES PEAKS PROOVIMA

  Eros Butiigis on suur valik eesnäärme stimulaatoreid ja vibraatoreid. Kuidas prostata masserijaid valida ja kasutada? Eesnäärme orgasm? Parimad meeste vibraatorid? Loe artiklit ja saad teada.

  Read more
 • ANAALLELUD: Kellele? Millal? Miks? Millised?
  ANAALLELUD: Kellele? Millal? Miks? Millised?

  Kõik anaalleludest. Kuidas kasutada anaalmänguasju. Anaalmänguasjade tüübid. Tags: anaalseks, anaalsed seksmänguasjad, anaalseksi lelud, anaaltapid, anaalpunnid, anaaldildod, tunnel anaaltapid, anaalvibraatorid, eesnäärme stimulaatorid, anaalne stimulatsioon, eesnäärme stimulatsioon, anaalne erutus, butt plugs, anal toys, anal sex, anal plugs, fetish plugs, glass plugs, geisha plugs

  Read more
 • Sekslelude faktid ja müüdid
  Sekslelude faktid ja müüdid

  Sekslelude, seksmänguasjade, erootikatoodete, vibraatorite, masturbaatorite kasutamise ja vajaduse faktid ning müüdid.

  Read more
Showing 1 to 12 of 18 (2 Pages)
Blog navigation

Последние посты