Sorteeri:
 • MAAILMA KÕIGE KUULSAMA MUNA - TENGA EGG HARD BOILED II Series UUED MÕNUMUNAD MASTURBAATORID
  MAAILMA KÕIGE KUULSAMA MUNA - TENGA EGG HARD BOILED II Series UUED MÕNUMUNAD MASTURBAATORID

  Uus võimas kandidaat maailma kõige kuulsamale Munale: TENGA EGG HARD BOILED II Seeria. TENGA, meeste masturbaatorite turu juhtiv innovaator, tutvustab oma uusimat läbimurret - TENGA EGG HARD BOILED II Seeria mõnumunade seeriat. See viimane kogumik on uuendus tuntud TENGA EGG Seeriale, pakkudes kuut täiesti uut disaini, mis lubavad võrreldamatut sensoorset  kogemust.

  Loe edasi
 • Näpunäiteid libestite kasutamiseks voodis
  Näpunäiteid libestite kasutamiseks voodis

  Seks ja romantika käivad käsikäes ning see, mida magamistuppa kaasa toote, et muuta oma öö meeldejäävaks, on oluline. Seega, seda silmas pidades, räägime seksuaalsest või siis intiimsest libestist. Võib-olla olete sellest kuulnud või isegi kasutanud, kuid kas teate, kuidas libestit nagu professionaal kasutada? Libestus on võti meie seksuaalkogemuste parandamiseks, muutes asjad mugavamaks, nauditavamaks ja lausa lõbusaks.

  Loe edasi
 • Glütseriini allergia ja intiimsed libestid
  Glütseriini allergia ja intiimsed libestid

  Glütseriin on populaarne koostisosa paljudes intiimsetes libestites, tuntud oma võime poolest tõhusalt niiskust säilitada. See võib siiski tekitada küsimusi ja muresid, eriti seoses potentsiaalsete allergiliste reaktsioonidega. Selles artiklis uurime glütseriini kasutust libestites, selle erinevaid tüüpe ning seda, kuidas teatud glütseriini sisaldavad tooted võivad naistel allergiaid esile kutsuda.

  Loe edasi
 • Fleshlight masturbaatorid
  Fleshlight masturbaatorid

  Fleshlight brändi masturbaatorid on maailma enimüüdud sekslelud meestele. Fleshlighti tooted on valmistatud patenteeritud SuperSkin materjalist, mis jäljendab inimnaha tunnetust, pakkudes erakordselt realistlikku kogemust. Lai valik tekstuure ja mudeleid on loodud rahuldama erinevaid eelistusi ja fantaasiaid.

  Loe edasi
 • HEA SUHE - HEA SEKS
  HEA SUHE - HEA SEKS

  Kas heas ja tugevas suhtes on automaatselt ka kirglik voodielu? Miks on kire hoidmine suhtes nagu köielkõnd? Mida tasub romantilise suhte olemuse kohta teada? 5 soovitust hea suhte hoidmiseks: Laienda oma definitsiooni erootikast. Loo naudinguid ainult naudingu pärast. Liikuge eemale soorituse-kesksest seksist. Arenda mõtestatud ühendust läbi mänguliste tegevuste. Avasta oma erootilisi skripte.

  Loe edasi
 • VAAGNAPÕHJALIHASTE TREENIMINE
  VAAGNAPÕHJALIHASTE TREENIMINE

  Kuidas vaagnapõhja lihaseid efektiivselt treenida? Vaagnapõhja lihaseid saab kegel harjutuste abil treenida - kegel harjutusi on võimalik teha ka ilma kuulideta aga abivahenditega võib see olla lihtsam, kiirem ja mugavam protsess. Kas Yoni munad sobivad vaagnapõhja lihaste treenimiseks? Ja milliseid kegel treeningkuule on üldse olemas ning kuidas nende vahel valida? Kas ja kuidas kegel harjutused naiste tervist toetavad?Selles blogipostituses aitame sul vaagnapõhjalihased üles leida, räägime...

  Loe edasi
 • BDSM KOOLITUS ALGAJATELE
  BDSM KOOLITUS ALGAJATELE

  Kas BDSM sobib sinu ellu ja kuidas BDSM´iga alustada? Eros Butiik tutvustab sulle BDSM praktikate ajalugu ning terminoloogiat ja jagab praktilisi näpunäiteid, kuidas BDSM´iga oma suhet ja seksuaalelu rikastada. Milliseid BDSM aksessuaare valida? Väike BDSM koolitus algajatele, aitab sinul ja armastatul turvaliselt tutvuda sidumise, rollimängude, täiskasvanutemänguasjade ja-kostüümide põneva maailmaga.

  Loe edasi
 • 200 orgasmi aastas parema tervise saavutamiseks – Kuid kes arvet peab?
  200 orgasmi aastas parema tervise saavutamiseks – Kuid kes arvet peab?

  Orgasm päevas hoiab sind tervena? Retsept naudingu jaoks? Selle artikli pealkirju oli väga lihtne välja mõelda, kui me lugesime Duke'i Ülikooli uurimustööd, mis tõestas, et tervisliku seksuaalelu ja kuni kuus aastat oma tegelikust vanusest nooremana väljanägemise ja enesetunde vahel on selge vastastikune seos. Selle uurimustöö peamõte on see, et füsioloogiline nooruseallikas on kättesaadav kõigile, kes aastas vähemalt 200 korda orgasmi saavad. Lõpuks ometi teadus, mida me toetame.

  Loe edasi
 • KUUS KINDLAT VIISI KUIDAS SEKSIKS ÕIGET TUJU LUUA
  KUUS KINDLAT VIISI KUIDAS SEKSIKS ÕIGET TUJU LUUA

  Taaselusta oma suhte esimeste päevade tunded; mäletad seda möödunud aega, mil te võisite terve päeva kahekesi voodis veeta? On mitmeid viise, kuidas seda tunnet tagasi saada ning järgides meie käepäraseid nõuandeid, olete õige pea mõlemad uuesti armatsemise tujus.

  Loe edasi
 • Müüdid ja faktid orgasmide kohta
  Müüdid ja faktid orgasmide kohta

  Igal aastal tõuseb uuringute arv, kus tõestatakse, et seks ja orgasmid on füüsilisel, emotsionaalsel, psühholoogilisel ja isegi sotsiaalsel tasandil sulle head. Tänapäeval pole saladus, et seks on suurepärane kaloripõletaja ning orgasmid teevad su tervisega imesid. Kuid kui tegemist on orgasmide põhjaliku uurimisega, on kerge fakte ja müüte segi ajada. Seetõttu aitamegi sul oma orgasme paremini tundma õppida ning toome välja 10 müüti ja fakti orgasmide kohta.

  Loe edasi
 • SEKSJUTUD MAAILMAKLASSIKAST, MIS MUUTSID MAAILMA!
  SEKSJUTUD MAAILMAKLASSIKAST, MIS MUUTSID MAAILMA!

  Seksjutud - erootilised teosed, mis on muutnud maailma arusaama seksist: The Kama Sutra, Marquis de Sade, Fanny Hill, Lady Chatterley’s Lover, The Story of O.

  Loe edasi
 • SEKSLELUD VÕIVAD PARANDADA SINU VOODIRÕÕME!
  SEKSLELUD VÕIVAD PARANDADA SINU VOODIRÕÕME!

  Kas Sina tead miks võiks läbi astuda sekspoest ja tuua enda voodisse mõni seksmänguasi? Kuidas võib vibraatorid või mõne teise sekslelu kasutamine teie intiimelu paremaks muuta?

  Loe edasi
12>|
Showing 1 to 12 of 22 (2 Pages)
Blog navigation

Viimased postitused

MAAILMA KÕIGE KUULSAMA MUNA - TENGA EGG HARD BOILED II Series UUED MÕNUMUNAD MASTURBAATORID
MAAILMA KÕIGE KUULSAMA MUNA - TENGA EGG HARD BOILED II Series UUED MÕNUMUNAD MASTURBAATORID

Uus võimas kandidaat maailma kõige kuulsamale Munale: TENGA EGG HARD BOILED II Seeria. TENGA, meeste masturbaatorite...

Loe edasi
Näpunäiteid libestite kasutamiseks voodis
Näpunäiteid libestite kasutamiseks voodis

Seks ja romantika käivad käsikäes ning see, mida magamistuppa kaasa toote, et muuta oma öö meeldejäävaks, on oluline....

Loe edasi
Glütseriini allergia ja intiimsed libestid
Glütseriini allergia ja intiimsed libestid

Glütseriin on populaarne koostisosa paljudes intiimsetes libestites, tuntud oma võime poolest tõhusalt niiskust...

Loe edasi
Fleshlight masturbaatorid
Fleshlight masturbaatorid

Fleshlight brändi masturbaatorid on maailma enimüüdud sekslelud meestele. Fleshlighti tooted on valmistatud...

Loe edasi
HEA SUHE - HEA SEKS
HEA SUHE - HEA SEKS

Kas heas ja tugevas suhtes on automaatselt ka kirglik voodielu? Miks on kire hoidmine suhtes nagu köielkõnd? Mida...

Loe edasi