Bränd:: Tenga

Tenga - Egg Ona Cap Masturbaator

play_circle_filled

Eneserahuldamine on nüüd veelgi nauditavam kui kunagi varem! Revolutsiooniliselt uudne munakujuline EGG masturbaator jaapani firmalt TENGA.Tõmba otsa, venita ja naudi!  Superlahe kingitus! 

Hind 8,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)
Kõik enim müüdud tooted

1. Üldtingimused

1. Leheküljel viibimine ja kauba tellimine on alla 18 a. keelatud. Leheküljel võib leiduda erootilist sisu.

1.2. Tingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad kliendi (edaspidi Klient) ja internetiaadressil eros.ee asuva ostukeskkonna (edaspidi E-pood) omaniku Vistecon Grupp OÜ (edaspidi Müüja) vahel seoses E-poest toodete ostmisega. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.2. Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Müüja annab muudatustest teada internetileheküljel www.eros.ee. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

1.3. Müüja andmed: 

Vistecon Grupp OÜ

Harjumaa, Viimsi vald, Remmelga põik 1, 74001

Reg. nr. 10574251

Telefon +372 564530939

Email: vistecongrupp@gmail.com

2. Hinnad

2.1. Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Kondoomide käibemaksumäär on 9%.

2.2. Toodete hinnad ning allahindlused võivad erineda Ettevõtja jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

3. Tooted

3.1. Juhul, kui Klient esitab tellimuse, kuid ilmneb, et antud Toode Müüjal puudub, ei ole E-poel võimalik antud tellimust täita. Antud juhul tagastatakse Kliendile kogu ostusumma kohe peale toote puudumise selgumist või pakutakse asendustoodet

3.2.1 E-poes kuvatavad fotod Toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad vähesel määral tahtmatult erineda Toote tegelikust väljanägemisest.

3.2.2 E-poes olevad tootetekstid

3.3 Toodete juures olevad võõrkeelsed tekstide, piltide, videote jne. autorikaitse õigused kuuluvad kauba tootjale. Nende reprodutseerimine, kopeerimine ja levitamine võib toimuda ainult tootja-firma nõusolekul. 

3.4 Kõik eestikeelsed materjalid antud leheküljel on autoriõigusega kaitstud. Nende autoriõiguste teostamine, sh. nende edastamine ja reprodutseerimine, on ilma Eros.ee nõusolekuta keelatud.

4. Ostu sooritamine

4.1. Klient valib E-poes välja soovitud Toote ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa ostukorvi”. Kui tootest on mitu erinevat varianti (näiteks värv, suurus, aroom või kuju), siis tuleb valida Teile sobiv variant (variandid) rippmenüüst, mis asub ostukorvi lisamise nupu läheduses üleval pool. Toodete erinevatel variantidel võib hind erineda. 

4.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb Kliendil liikuda Ostukorvi lehele. Palun kontrollige eelnevalt ostukorvi sisu ja veenduge selle sisu õigsuses. Vajadusel saate muuta koguseid pluss-miinus märkidega või kustutada mittevajalik toode vajutades prügikasti märgile. 

4.3 Peale kauba ostukorvi lisamist peate ennast registreerima kas külalisena (tellimuste ajalugu ei salvestata) või püsikliendina (tellimuste ajalugu salvestatakse, hilisematel ostudel võimalikud lisasoodustused) ning peate täitma vajalikud tärniga kohustuslikud lahtrid oma isiklike andmetega. Teie poolt avaldatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks.

Püsikliendiks registreerumise ja tehtud tellimuse kohta saadetakse Teie e-mailile vastavasisuline teade. Peale registreerumist saate "minu konto" lehekülje alt vaadata infot oma tellimuste ja tasutud arvete kohta. Vajadusel saate muuta seal kontaktandmeid.

4.4. Enne kui saate valida endale sobiva kauba saatmisviisi, peate panema "linnukese", et nõustute e-poe tellimis- ja kasutustingimustega ning täidate neid. NB! Valige saatmisviis hoolikalt ning kontrollige oma aadressi ja kontaktandmeid. Kõik lisakulutused, mis tulevad seoses valesti täidetud kontaktandmetele, jäävad Ostja kanda.

4.5 Valige saatmisviis

4.6 Valige makseviis. Tellimuse eest saab tasuda neljal viisil: maksmine pangaülekandega e-mailile saabunud arve alusel, maksmine pangalingi vahendusel, maksmine krediitkaardiga PayPal'i vahendusel või maksmine krüptovaluutas vastava mooduli abil.

4.6.1 Kui Klient tasub Toote eest koheselt internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab Müüjale makse klikkides nupul  “Tagasi kaupmehe juurde”.

4.7. Pärast Toote eest tasumist saadab E-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse NB! Vaadake ka spämmi kausta ja vajadusel eemaldage sealt.

4.8. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud andmed.

4.9. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest. Eesti-sisese pakiautomaadi puhul peab tõene olema vaid Kliendi e-posti aadress ja telefoni number.

4.9.1 Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus Müüjale esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.

4.9.2 Juhul, kui Te ei leia tellimuse kinnitust oma e-maili postkastist, siis on alust arvata, et see on postkastis spämmi kausta all või siis Teie postkast on täis. Kui Te ei leia tellimuse kinnitust ka spämmi alt, siis palume Teil kontakteeruda klienditoega, et saaksime Teile uue arve saata. 

4.9.3 Eemaldage kindlasti e-maili aadress erosbutiik@gmail.com oma meilboksi rämpsposti (spam) kaustast ja lisage oma kontaktidesse, et järgnevad tellimisprotsessi kajastavad e-mailid uuesti spämmi alla ei satuks.

Teave veebivaidluste lahendamise kohta vastavalt veebivaidluste lahendamise määruse (ingl ODR – Online Dispute Resolution Regulation) artikli 14 paragrahvile 1:

Euroopa Komisjon annab vastavalt ODR-i artikli 14 paragrahvile 1 tarbijatele võimaluse lahendada veebivaidlusi ühel oma platvormidest. Platvorm (http://ec.europa.eu/consumers/odr) toimib saidina, kus tarbijad saavad leida veebiostudega ja teenuselepingutega seotud vaidlustele lahendusi kohtuväliselt.