CHARGED YOGA VIBE RING
  • CHARGED YOGA VIBE RING

THE SCREAMING O - CHARGED YOGA VIBREERIV PEENISERÕNGAS

The Screaming O

Värv:
38,95 €
7 tööpäeva
Kogus
7 tööpäeva

Kirjeldus

THE SCREAMING O - CHARGED YOGA VIBREERIV PEENISERÕNGAS

Painuta oma tee seks-positiivse fitnessi taevasse koos laetava CHARGED YOGA vibreeriva peenisrõngaga. See vibreeriv armurõngas on disainitud venima ja painduma vastavalt igale sinu intiimsele liigutusele. See unikaalne vibreeriv peeniserõngas on väga paindlikust materjalist, mis teeb selle kasutamise ülimalt mugavaks. Charged Yoga on hea valik algajale, sest tänu oma paindlikusele on tema paigaldamine ja kasutamine lihtne ja mõnus.

Lisa oma lemmik sekspoosile ka võimas vibratsioon just seal kus sa seda kõige rohkem vajad. Warrior Control sõrmesilmus laseb kasutajal Yoga peeniserõngast kohandada nii, et ühendus ei katke. Proovi ka Warrior Control silmust kasutada lisa peeniserõngana, et kogeda eriti tugeva vibratsiooni jõudu. Vahet pole, kuidas sa soovid seda nautida, Charged Yoga on 2-aastase garantiiga ja 100% veekindel ning tootel on 10 erinevat vibratsioonimustrit.
Kõige kõrgemal kiirusel töötab vibreeriv peeniserõngas rohkem kui 60 minutit ja uuesti laetuna saad sa taas kogeda rahuldavaid elamusi, isegi vee all!

See kõrgekvaliteetne ja suure jõudlusega paaride sekslelu on valmistatud paindlikust SEBS materjalist, vibreeriv mootor on ABS plastikust. Mõlemaid materjale on laborites testitud ja need on kinnitatult kehasõbralikud.

- Taaslaetav peeniserõngas
- Sügav ja mürisev Vooom tehnoloogia
- 10 vibratsioonirežiimi
- Kasutuaeg 60+ minutit
- Valmistatud ABS ja SEBS materjalidest

Toote üksikasjad
The Screaming O

Eriviited

ean13
817483012501