SATISFYER - VIBES MASTER NATURE
  • SATISFYER - VIBES MASTER NATURE
  • SATISFYER - VIBES MASTER NATURE
  • SATISFYER - VIBES MASTER NATURE
  • SATISFYER - VIBES MASTER NATURE
  • SATISFYER - VIBES MASTER NATURE
  • SATISFYER - VIBES MASTER NATURE

  SATISFYER - VIBES MASTER NATURE

  SATISYFER

  49,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kliki märksõnadele:
  Kirjeldus

  SATISFYER - VIBES MASTER NATURE PEENISE KUJUGA VIBRAATOR

  XXL vibraator õigete mõõtmete ja õige tehnoloogiaga. 
  Muljetavaldav XXL suurus
  Suur iha nõuab suuri vibratsioone! Hea, et sul on siin see mees, kelle suuruse pealt pole kokku hoitud ning mis on valmistatud pehmest sensuaalsest silikoonist. Tänu 12 vaimustavalt võimsale vibratsioonimustrile ja kuni 4.7 cm läbimõõduga paindlikule kerele jätkub sul tegevust kauemaks. 17 cm sisestatav pikkus pakub sulle kõike, mida sa ihaldad. See minimalistlik ja naturaalne, heldelt disainitud peenis on ka kerge nurga all, et puudutada täpselt sinu G-punkti ning pakkuda naisele, kes teab, mida ta tahab, täielikku täidetuse tunnet. 
  Isand pakub sulle vibratsioone!
  Sa saad suurte poistega hõlpsalt hakkama? Väga hea, sest see siin tuleb täiskiirusel! Integreeritud juhtpaneeliga praktilisel kinnitusrõngal leiad oma lemmikvibratsiooni intuitiivselt vaid nupuvajutusega. Samal ajal saad kindlalt oma mõnuallikast kinni hoida, isegi siis kui asjad kisuvad päris märjaks ja metsikuks. 12 eriti võimsat vibratsiooniprogrammi koosnevad kuuest erinevast intensiivustasemest ja kuuest rütmist. Vibratsioonid on täiuslikult hajutatud üle terve kere, nii et need stimuleerivad intensiivselt nii tippu kui alumist osa. Tänu veekindlale viimistlusele (IPX7) pakub see hiiglane sulle sensuaalseid naudinguid ka vannis ja duši all.

  - Väga tugev, sügav vibratsioon

  - Paindlik, veekindel kere
  - Pehme, kõrgkvaliteetne 100% silikoon
  Sinu uuel lemmikvibral on integreeritud taaslaetav aku, mis teeb selle keskkonnasõbralikuks. Kui soovid mänguasja laadida toitepistiku kaudu, saab magnetilist USB-kaablit (komplektis) täiendada tavalise 5V pistikuga.
  Materjal
  Satisfyer'i nahasõbralik silikoon on lisaks ka hingematvalt elastne ja siidine. Tänu veekindlusele (IPX7) ja praktilisele kriimustuskindlale ABS kinnitusrõngale, on seda sekslelu lihtne puhtana hoida ning see on ka kauakestvalt hügieeniline. Paindub materjal on imeliselt libe ning kohandub hästi sinu kehatemperatuuriga. Vibraatorit saab vähese seebi ja leige veega kiirelt puhastada. Süvapuhastuse jaoks kasutage spetsiaalset sekslelude puhastusvahendit. 
  Toote üksikasjad

  Eriviited