Bränd:: Tenga

Tenga - Egg Ona Cap Masturbaator

play_circle_filled

Eneserahuldamine on nüüd veelgi nauditavam kui kunagi varem! Revolutsiooniliselt uudne munakujuline EGG masturbaator jaapani firmalt TENGA.Tõmba otsa, venita ja naudi!  Superlahe kingitus! 

Hind 8,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)
Kõik enim müüdud tooted
  Fifty Shades of Grey - Sweet Sting Riding Crop
  • Fifty Shades of Grey - Sweet Sting Riding Crop
  • Fifty Shades of Grey - Sweet Sting ratsapiits|PIITS & PRÄÄNIK
  • Fifty Shades of Grey - Sweet Sting ratsapiits|PIITS & PRÄÄNIK

  Fifty Shades of Grey - Sweet Sting ratsapiits

  E24215

  FIFTY SHADES OF GREY

  34,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  KLIKI TOOTE MÄRKSÕNADELE:
  Kirjeldus

  50 Shades of Grey - Sweet Sting ratsapiits

  Elusta oma magamistoas sidumismängud ning katseta selle stiilse piitsaga sensuaalset piitsutamist ning karistavaid laksusid. Graatsilise pika piitsavarre otsas on nahast osa, mis su kehale täielikku erutust pakub.  

  "Ma värisesin ja ohkasin naha puudutust tundes. Ta plaksutab piitsa ning lööb terava laksuga mu ihu, kuni ma seda enam välja ei kannata – ja ma tulen valjult." - Ana Steele

  Hõbedase otsa puudutus su kehal äratab su üles, muudab su tundlikuks ja naudinguks valmis. Vahelduvad löögid tekitavad sinus sooja torkiva tunde ning õrnad silitused erutavad sind veelgi.

  Selle piitsa abil saad oma partneri keha kõige erutavamaid piirkondi stimuleerida, pakkuda iha täis kogemusi ja tasakaalu naudingu ning valu vahel. Tunneta kuidas su meeled avarduvad ning kuidas peale mõnda valusat sekundit tunneb su keha ootamatult intensiivset naudingut.

  Muuda kogemus veelgi erootilisemaks ja kasuta ka silmasidet ning pehmet sulgedest kõdistajat. Võta oma partnerilt nägemisvõime ning valmista teda õrnalt sulgedega puudutades ja piitsutades mängeldes ette. Painduva piitsa ja õrna sule kombinatsioon viib su magamistoa sidumismängud uuele tasandile.

  Valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest, mugav kasutada, efektiivne ja kauakestev. Sweet Sting piitsal on nahast detailid, pehme kummist käepide ja punutud käepael.  

  Fifty Shades of Grey on E. L. James’i poolt heaks kiidetud seksilelude kollektsioon. Vali kaunite seksilelude seast, mis on kõik stiilses Fifty Shades satiinkotikeses. Ametlik Fifty Shades of Grey seksilelud – ainus erootiline kingitus triloogia fännidele.

  Pikkus: 61 cm

  Materjal: nahk

  Toote üksikasjad
  E24215

  Eriviited