Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kõik enim müüdud tooted

Tooted brändilt FUN FACTORY

FUN FACTORY on erootilise mängulisuse pioneer. Üle kahekümne aasta on see bränd loonud seksimänguasju, mis innustavad seksuaalset avastamist, rõhutades kvaliteedile ja tagades samas täiusliku naudingu. Parimate materjalide ja läbimõeldud disaini kasutamine tagab, et need täiskasvanute mänguasjad tõstavad kogemust ilma lõbutsemist segamata. Lisaks minimeerib Saksamaal asuv jätkusuutlik tootmisprotsess oluliselt CO2 jalajälge, lisades brändile atraktiivse aspekti.

Missioon: Fun factory mõistab olulist, et pakkuda maksimaalset naudingut. Päevast päeva panustab FUN FACTORY oma toodetesse ekspertiisi, oskusi ja kogemusi. FUN FACTORY sümboliseerib kvaliteetseid seksmänguasju, mis meelitavad kasutajaid üha uuesti tagasi. Pidev katsetamine, õppimine, innovatsioon ja uute tehnikate uurimine on igapäevased tegevused. Uute mootorite või programmide väljatöötamine on otsing täiusliku stimulatsiooni järele, mis sobib iga meeleolu, kuumakoha või kehatüübiga, luues kujundeid, mis räägivad enda eest.

Põhja-Saksamaal asuv pühendunud meeskond paneb kokku iga toote suurima hoole, armastuse ja tähelepanuga. Iga protsess, alates disainist kuni tootmiseni, toimub ühes kohas, tagades kvaliteedi ja täpsuse. Kuigi säilitades tugeva kohaloleku, jääb FUN FACTORY ühenduses oma klientide ja tööstusega, hinnates tagasisidet, et pidevalt paremaks muutuda. Eesmärk on ületada ootusi luues mänguasju, mida mitte ainult meeskond armastab valmistada, vaid ka kliendid armastavad kasutada.

Algus: 1996. aastal alustasid insenerid Dirk Bauer ja Michael Pahl teekonda, et revolutsioneerida täiskasvanute mänguasjade tööstust. Dirki köögilaua taga, relvastatud visandipadjaga ja Play-Doh'ga, kujundasid nad esimese kehale ohutu, mittefallosekujulise, rakmetega ühilduva dildo. Algsest prototüübist sai hiljem tuntuks saanud PADDY PINGUIN. 1990. aastate alguse täiskasvanute poodide maastik oli inspireerimatu, domineerisid kutsumata ja küsitava ohutusega tooted. Turul olulist lünka märgates püüdsid Dirk ja Michael tutvustada sekslelusid, mis kutsusid üles avastamisele ja uutele kogemustele, vabastades piirangutest ja hirmudest. Nende visioon oli luua tõeliselt lõbusad, parimatest materjalidest ja ülima kvaliteediga aksessuaarid. See oli suur väljakutse, kuid midagi, mida nad olid valmis vastu võtma ja see viis FUN FACTORY sünnini.

Alates nendest varastest päevadest on FUN FACTORY liikunud köögilauast moodsasse tehasesse Weseri jõe kaldal. Brändist on saanud täiskasvanute tööstuse uuendaja: esimesena tõid turule värvilise silikoonist dildod, laetava vibraatori ja võitsid esimesena peavoolu disainiauhinna seksmänguasja eest. FUN FACTORY on loonud mitmeid täiesti uusi tootekategooriaid. Tegelikult oli see esimene kõrgema klassi seksimänguasja bränd ja on endiselt tugev. Üle kahekümne aasta on bränd kujundanud ja tootnud Bremenis sekslelusid ja erootilisi aksessuaare, mis teevad inimesi õnnelikuks. Ja seda on tehtud, jätmata end viimaste trendide orjaks - selle asemel juhindutakse teadmistest, kogemustest ja parimatest kavatsustest. See on see, mille eest FUN FACTORY seisab.

Aktiivsed filtrid

Fun Factory - Miss Bi G5

play_circle_filled

DER VIBRATOR – ORGASMILINE UNISTUS SU KLIITORILE JA G-PUNKTILEEnamat ei saakski enam ihaldada - See mänguasi ühendab endas kahe võimsa mootoriga topeltstimulatsiooni ja silikooni pehmuse. Kaks mootorit töötavad eraldi ja selle arendatud kurvikas kuju rahuldab nii Sinu g-punkti kui kliitorit.Poes on olemas Tester!

Hind 101,96 € Vana hind Tavahind 119,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)

FUN FACTORY - VOLTA G5 VIBRAATOR

play_circle_filled

- Tapping tips heighten sensitivity & arousal- Powerful vibe in a couples-friendly size- Made for the clit, and great for BJs, nipples & more!- Deep, rumbling vibration- 6 speeds & 6 patternsPoes on olemas Tester!

Hind 109,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)

Fun Factory - Bi Stronic Fusion rabbit vibraator-pulsaator

play_circle_filled

FEEL THE FUSIONImeline kombinatsioon võimsast vibratsioonist ja mehelikest tõugetest. Iga sinu soovunelm saab täidetud ja  kõik ihad rahuldatud. Saa erakordne maailmaklassi kogemus Bi Stronic Fusioniga! Loe artiklit sellest vibraatorist: http://www.eros.ee/shop/et/article/68-kliendi-artikkel-fun-factory-bi-stronic-rabbit-vibraator-pulsaatoristPoes on...

Hind 161,46 € Vana hind Tavahind 189,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)