Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Kõik enim müüdud tooted

Tooted brändilt WOMANIZER

WOMANIZER, innovatsiooni etalon naiste õhksurve sekslelude maailmas, avab uksed enneolematule naudingule, pakkudes kontaktivaba kliitori stimulatsiooni. Unikaalse tehnoloogiaga, mis väldib ülestimuleerimist ja ülitundlikkust, loob WOMANIZER õrna vaakumi ümber kliitori ja hellitab seda pulseerivate rõhulainetega, tuues esile sügavaid ja võimsaid orgasme ilma otsest puudutust vajamata.

WOMANIZER on tuntud oma mitmekülgsete intensiivsustasemete poolest, tagades, et iga naine leiab endale sobiva naudingurežiimi. See on nauding, mis on nii erakordne ja põnev, et viib sind elu kõige intensiivsemate orgasmideni, jättes ülestimuleerimise kaugesse minevikku.

Tõusnud nr 1 naiste kliitoristimulaatorite tootjaks üle maailma, WOMANIZER ei ole lihtsalt bränd, see on revolutsioon, mis esitles esmakordselt kontaktivaba kliitori vaakum-stimulatsiooni, muutes igaveseks naiste naudingukogemust.

Avasta WOMANIZER - Sinu võti enneolematuks naudinguks ja orgasmideks, mis ületavad kõik senised kogemused. Lase end viia uuele tasemele, kus iga hetk on täis sügavat rahuldust ja puudutamata sensatsiooni. WOMANIZER, Sinu salajane kaaslane teekonnal õnne ja täiusliku naudinguni.

Aktiivsed filtrid

Womanizer - Wave Dušiotsik

play_circle_filled

Womanizer Wave on erinevate tugevustega masseerivaid ja pulsseerivaid veejugasid pakkuv vannitoa dušiotsik intiimseteks naudinguhetketeks kliitorit stimuleerides dušši all või vannis.

Hind 129,00 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)