• −20%
  • Soodus!
LIQUID LATEX 450 ml
  • LIQUID LATEX 450 ml

RIMBA - NATURAL VEDEL LATEKS 450 ml

Maali ise enda seksikas ülikond!

Värv:
Vana hind 24,95 €
19,96 € Säästa 20%
MUST REEDE
Kogus
saatmine 24h jooksul

Kliki märksõnadele:
Kirjeldus

RIMBA VEDEL LATEKS 450 ml

RIMBA Natural vedel lateks sobib erinevatele materjalidele pealekandmiseks mõnusalt kummise lõpptulemuse saavutamiseks. Rimba Natural vedel lateks sobib hästi ka kehamaalingute tegemiseks, sest ta kuivab toatemperatuuril mõnusalt tugevaks ja paindlikuks kummist katteks.

vajad: Rimba Natural vedelat lateksit (saadaval punases, mustas, kolllases, sinises, lillas ja läbipaistvas värvitoonis), pintslit või pehmet spaatlit ja fööni.

Ettevalmistus: Enne vedela lateksi kasutamist, eemalda nahalt kõik karvakesed, ja kasuta kehakreemi. Pühi üleliigne kreem maha, sest vedel lateks ei jää niiskele pinnale püsima. Kui sa soovid vedelat lateksit näopiirkonnas kasutada, siis jälgi, et sinu silmad ja suu sellega kokku ei saaks. Kasuta lateksit hästi õhutatud või konditsioneeriga ruumis. Kaitse oma mööblit.

Rimba Natural vedel lateks sisaldab järgmisi koostisosi: lateks, ammoniaak, väävel. Soovituslik on toodet enne kasutamist väikeses koguses oma käeseljal testida, et välistada allergiaoht.

Kasutamine: Kanna soovitud kogus vedelat lateksit pintsli või kätega endale sobivasse piirkonda . Lateksi kuivamist võid fööniga kiirendada. Kui lateks on kuivanud, võid lisada teise kihi nii kaua kuni oled saavutanud soovitud paksuse. Erinevate värvide koos kasutamine on lubatud.

Eemaldamine: Kui lateks on kuivanud on seda kerge nahalt eemaldada. Lihtsalt hõõru või koori maha. Kui sul esineb eemaldamisega raskusi, siis eemalda lateks duši all või sooja vee ja seebiga.
Rimba Natural vedel lateks on põhjalikult nahal testitud ja sellel pole ilmnenud ühtegi negatiivset ega ohtlikku kõrvalmõju.

Hoiatus:
Palun ärge kasuta toodet kui:

- Sul on ülitundlik nahk.

- Kui sul on allergia ammoniaagi, väävli või kummi vastu.

Ärge kandke vedelat lateksit haavade ja katkiste kohtade peale.
Ärge jätke lateksit kauemaks kui 5 tunniks nahale. Väldi kontakti silmade ja suuga.
Vedel lateks pole krobelistelt pindadelt eemaldatav
Palun olge äärmiselt ettevaatlikud oma riiete, juuste vaipade jt. esemetega. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
Palun järgige juhiseid ja nautige Rimba vedelat lateksit!

NB! Vedela lateksi sees võib olla tükikesi.

Toote üksikasjad

Eriviited

ean13
8718924234259