TRUTH OR DARE EROTIC COUPLE(S) EDITION (EN)
  • TRUTH OR DARE EROTIC COUPLE(S) EDITION (EN)
  • TRUTH OR DARE EROTIC COUPLE(S) EDITION (EN)
  • TRUTH OR DARE EROTIC COUPLE(S) EDITION (EN)
  • TRUTH OR DARE EROTIC COUPLE(S) EDITION (EN)

  TRUTH OR DARE EROTIC COUPLE(S) EDITION (EN) EROOTILINE KAARDIMÄNG

  Tease and Please

  21,95 €
  7 tööpäeva
  Kogus
  7 tööpäeva

  Kirjeldus

  TRUTH OR DARE EROTIC COUPLE(S) EDITION (EN)

  69 küsimust - tõde on ainus, mis loeb

  69 väljakutset - neile, kes julgevad

  Pärast teada tuntud Truth or Dare Erotic Party Edition mängu edukust, otsustas MOODZZ luua intiimsema versiooni, mis on mõeldud paaridele.

  Nagu tema eelkäija, sisaldab ka see mäng 69 väga intiimset küsimust ja 69 provokatiivset väljakutset. See julge ja intensiivselt põnev mäng, muudab sinu ja su partneri isegi lähedasemateks nii linade vahel kui muidu.

  See julgelt erootiline mäng on loodud ühele paarile, aga võite kaasata ka rohkem inimesi. Sellisel juhul valite oma partneri kui on teie kord väljakutseid teha. Otsustage koos, mida te kõige rohkem naudite.

  Viska kulli ja kirja Truth or Dare mündiga (komplektis), et valida, millise kaardi sa võtad. TRUTH/TÕDE kaardiga teenid sa punkte ausate vastustega — mida detailsemad, seda parem. DARE/VÄLJAKUTSE kaardiga teenid sa punkte provokatiivseid väljakutseid täites. Südamete arv igal kaardil näitab, mitu punkti on võimalik teenida. Kas sa tõmbasid küsimuse/väljakutse, millele sa tõesti ei soovi vastata? Pole probleemi—aga selle kaardi punktid arvutatakse su skoorist maha. Kõike võib teha, kuid miski pole kohustuslik. Kui kaugele te julgete minna?

  Näiteid küsimustest ja väljakutsetest:

  - Esitle vähemalt 30 sekundi jooksul, kuidas su orgasm aeglaselt tekib kuni sa viimaks plahvatad. Kasuta kogu oma keha ja ära unusta kasutada oma häält.

  - Mida sa, seksuaalses mõttes, tahaksid oma partneriga teha, mida te veel kunagi teinud pole?

  - Kas sa julged väita, et leiad vähemalt 5 oma partneri erogeenset tsooni üles, kasutades vaid oma keelt? Su partner peab olema sinu vastu aus, aga õiglane.Tähelepanu, valmis olla, läks!

  Sa võid mängida Truth or Dare Erotic Couple(s) Edition põnevat mängu paarina või mitme paariga koos. See julge ja kuumavereline mäng garanteerib erutavad ja lõbusa ajaviite kogu õhtuks. Kui te mängite punktide peale, otsustage ära, mida võitja võib kaotajalt vastutasuks oodata.
  On aeg lõbutseda koos Truth or Dare Erotic Couple(s) Edition mänguga! Kes on väljakutseks valmis?

  Toote üksikasjad

  Eriviited