• Uus
Osta parima hinnaga SYSTEM JO - H2O VEEBAASIL SOOJENDAV LIBESTI 120ML - LIBESTID
  • Osta parima hinnaga SYSTEM JO - H2O VEEBAASIL SOOJENDAV LIBESTI 120ML - LIBESTID

SYSTEM JO - H2O VEEBAASIL SOOJENDAV LIBESTI 120ML

E25006

System JO

14,95 €
7 tööpäeva
Kogus
7 tööpäeva

Kirjeldus

SYSTEM JO - H2O VEEBAASIL SOOJENDAV LIBESTI 120 ML

Lisa oma sensuaalsetele seiklustele natuke vürtsi uue veebaasil System JO H2O soojendava libestiga. Ainus veebaasil soojendav libesti, mis meenutab konsistensilt silikooni. JO H2O libesti on siidine ja tekitab soojendava tunde juba esimesest puudutusest. Viska pilk peale ka System JO soojendavale veebaasil kookosega hübriidlibestile.

- Veebaasil koostisega, meenutab silikooni
- Ülipüsiv, mitte kleepuv 
- Soojeneb juba kokkupuutel, ilma hõõrdumiseta
- 100% latex-safe
- Sobib kõikide "mänguasjadega"

JO H2O libesti on mugav kasutada kuna erinevalt teistest sarnastest toodetest, ei jäta see kleepuvat tunnet. Seda on mugav linadelt maha pesta, kuna veebaasil libesti ei tekita jäädavaid plekke. Eros Butiik e-poes pakume ka maitsvat jahutava efektiga System JO veebaasil kliitori geeli.

Mõni teine sarnane soojendav libesti vajab soojendava tunde tekkimiseks hõõrdumist - JO H2O aga aktiveerub sekunditega ning tekitab soojendava tunde kohe pealekandmisel. Tunneta kuumuse sädet, mis erutab meeli ja tõstab tundlikkust. 

Nii nagu kõik System JO tooted, JO H2O on vesibaasil libesti, tehtud parimatest võimalikest koostisosadest USAs, jälgides rangeid FDA ohutusnõudeid. Õige libesti pH ei riku intiimpiirkonna loomuliku mikrofloora tasakaalu ning sellest tulenevalt ka ei ärrita intiimpiirkonna loomulikku keskkonda.

Eros Butiik e-poes on saadaval ka valik System JO maitsevaid veebaasil libesteid, mis on täielikult ohutud intiimseks kasutamiseks.

JO H2O libesti on mugav kasutada kuna erinevalt teistest sarnastest toodetest, ei jäta see kleepuvat tunnet. Seda on mugav linadelt maha pesta, kuna veebaasil libesti ei tekita jäädavaid plekke. Eros Butiik e-poes pakume ka maitsvat jahutava efektiga System JO veebaasil kliitori geeli.

JO H2O soojendav libesti on täiesti ohtu kasutamiseks kondoomiga ja kõikide Eros Butiik poes müügil olevate mänguasjadega. Koostisosades pole kasutatud silikooni, vaha, õli ega mingeid loomseid saadusi. Võid visata pilgu peale ka teistele System JO libestitele.

Koostisosad:

Glycerin, Water (Aqua), Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Methylparaben, Propylparaben

Toote üksikasjad
System JO
E25006

Eriviited