YESFORLOV - UNLIMITED FRESHNESS LUBRICANT
  • YESFORLOV - UNLIMITED FRESHNESS LUBRICANT

  YESFORLOV - UNLIMITED FRESHNESS JAHUTAV LIBESTI

  YESforLOV

  24,95 €
  Kogus
  postitamine 24h jooksul

  Kirjeldus

  YESFORLOV - UNLIMITED FRESHNESS JAHUTAV LIBESTI

  Tugev värskus. Pikemaks ja nauditavamaks armatsemiseks. (Valmistu orgasmiks..)

  YESforLOV Unlimited Freshness lubrikant pakub stimuleerivat ja erutavat tunnet igas situatsioonis ning tugevdab naturaalselt meeste potentsi. See veebaasil libesti on loodud olema õrn sinu nahale ja limaskestale. Koostis mis ei kleepu ja kestab kaua pakub ülimat diskreetsust.

  INTENSIIVSEKS ARMURÕÕMUDE KOGEMUSEKS
  YESforLOV Unlimited Freshness Unisex libesti sobib kõikideks armusituatsioonideks. See veebaasil lubrikant sobib ka anaalmängudeks ja toob ekstra naudingut magamistuppa, pikendades sooritust ja tõstes erutust.

  ÜLIM NAUDING
  YESforLOV Unlimited Freshness Unisex jahutava efektiga libesti sisaldab mentooli ja mentüülaktaati. Need kaks koostisosa pakuvad intiimsete hetkede ajal naturaalset värskust. See libesti lisab naudingut ja vabadust mõlemale partnerile, igas poosis, kondoomiga ja ilma, sobitub ka seksleludega.

  YESforLOV Unlimited Freshness Unisex veebaasil libesti ei kleepu ja on kauakestev. Silikoonivaba koostis pakub sulle nii vaginaalse kui anaalseksi puhul naudigut, et saaksid oma fantaasiad ellu viia.

  ÕRN SINU NAHALE
  YESforLOV Unlimited Freshness Unisex  jahutav libesti on lõhnavaba, õrn nahale ja limaskestale (ISO 10993-5 and ISO 10993-10 standardid) ja sobib kasutamiseks kõikidele. Sobilik seksleludele ja kondoomidele (NF S97-034 standard).

  YESforLOV Unlimited Freshness Unisex on veebaasil libesti, lisatud silikooniga, testitud günekoloogilistele standarditele. See on neutraalse PH-ga, hüpoallergeenne ja loodud minimeerima reaktsioone.

  100 ml

  Toote üksikasjad
  YESforLOV

  Eriviited

  Samas kategoorias on veel 5 toodet :