Bränd:: Tenga

Tenga - Egg Ona Cap Masturbaator

play_circle_filled

Eneserahuldamine on nüüd veelgi nauditavam kui kunagi varem! Revolutsiooniliselt uudne munakujuline EGG masturbaator jaapani firmalt TENGA.Tõmba otsa, venita ja naudi!  Superlahe kingitus! 

Hind 8,95 €
Vaata lähemalt
Laos olemas (Eros Butiik)
Kõik enim müüdud tooted
  Leather Cleaner Poppers - Super Rush Black Label 10ml|EROS APTEEK
  • Leather Cleaner Poppers - Super Rush Black Label 10ml|EROS APTEEK

  Leather Cleaner Poppers - Super Rush Black Label 10ml

  ARBPDI19UK
  16,95 €
  Kogus
  Läbi müüdud

  KLIKI TOOTE MÄRKSÕNADELE:
  Kirjeldus

  Leather Cleaner Poppers - Super Rush Black Label 10ml Amyl


  Koostis: Amyl. Hoiustada jahedas.

  NB! Poppersi sissehingamine on tervisele väga ohtlik!

  Kergsüttivus: Ärge kasutage toodet tule või leegi läheduses. Toodet iseloomustab kõrge kergsüttivus, mis võib põhjustada tuleohtlikke olukordi.

  Neelamisel: Poppers on neelamisel kahjulik. See võib põhjustada tõsist kahju teie tervisele. Nahka ja silmi ärritav. Juhul, kui toodet on neelatud, tarbige koheselt kaks klaasi piima või vett.

  Oksendamise esilekutsumine: Neelamise korral on soovitatav esile kutsuda oksendamine. See aitab vähendada toote imendumist organismi.

  Meditsiiniline abi: Helistage kohe arstile, et saada nõu ja abi. Meditsiinilise sekkumise kiirus on oluline toote kahjulike mõjude minimeerimiseks.

  Inhalatsiooni vältimine: Ärge hingake sisse otse pudelist (ärge nuusutage pudelit). Otsene inhalatsioon võib põhjustada terviseriske ja ärritust.

  Silma sattumine: Kui toode satub silma, loputage koheselt ohtra veega. Silmaärrituse vältimine on oluline, kuna see võib põhjustada pikaajalist kahju.

  Lastelt eemal hoidmine: Hoidke toode laste käeulatusest eemal. Selle toote kättesaadavus lastele võib põhjustada tõsiseid ohtusid nende tervisele ja heaolule.

  Olge alati ettevaatlik poppersi kasutamisel ja järgige kõiki ohutusjuhiseid, et tagada enda ja teiste turvalisus.

  Toote üksikasjad
  ARBPDI19UK

  Eriviited